Reżyseria:
Kōbun ShizunoMuzyka:
Noriyuki AsakuraObsada:
Ryōta Ōsaka, Satomi Arai, Eri Kitamura, Sayaka Ōhara, Ayane Sakura, Takahiro Sakurai, Hisako Kanemoto, Takehito Koyasu, Atsuko Tanaka, Tomohiro Tsuboi (więcej)Odcinki(12)
-
Początek (S01E01)
-
Niepamięć (S01E02)
-
Chwała (S01E03)
-
Poświęcenie (S01E04)
-
Dryfujący (S01E05)
-
Pozdrowienia (S01E06)
-
Determinacja (S01E07)
-
Nieśmiertelność (S01E08)
-
Empatia (S01E09)
-
Decyzje (S01E10)
-
Kolizja (S01E11)
-
Dom (S01E12)
Opisy(1)
Bohaterski Nagate podejmuje się pilotowania statku, który ma ocalić świat Sidonii przed okrutnymi kosmitami zwanymi pustelniakami. (Netflix)
Obsada
Ryōta Ōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Satomi Arai
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Eri Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Ayane Sakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oshi no Ko (2023) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hisako Kanemoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Tomohiro Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Aki Toyosaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Rina Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Kōsuke Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Aya Suzaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Ansacu kjóšicu (2015) (serial)
Yoshimitsu Shimoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Nanako Mori
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Sono Bisque Doll wa koi o suru (2022) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Sōma Saitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Tatsuhiro Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Shigeo Kiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)