Reżyseria:
Sang-ho YoonScenariusz:
Young-Sook BaekOdcinki(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsada
Hong-gi Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (serial)
Minami shineyo (2009) (serial)
Baeknyeonui shinboo (2014) (serial)
Jin-seong Yang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Siti hyunteo (2011) (serial)
Sikago Tajagi (2017) (serial)
Bimil (2013) (serial)
Hyeok Seong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Baeknyeonui shinboo (2014) (serial)
O! mai reidi (2010) (serial)
Hwayugi (2017) (serial)
Il-hoa Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Teonneol (2017) (serial)
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Siti hyunteo (2011) (serial)
Seo-ra Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gongjooeui namja (2011) (serial)
Seuwichi - sesangeul bakkwora (2018) (serial)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (serial)
Eun-jeong Shin
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dangsini jamdeun (2017) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Shineui (2012) (serial)
Hae-in Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Dangsini jamdeun (2017) (serial)
Reiko Takashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kekkon dekinai otoko (2006) (serial)
Atašinči no danši (2009) (serial)
Baeknyeonui shinboo (2014) (serial)
Seong-tae Heo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ojingeo geim (2021) (serial)
Gugaui seo (2013) (serial)
Yawang (2013) (serial)
Jin-seo Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Byeoleseo on geudae (2013) (serial)
Pooreun badaui junsul (2016) (serial)
Byeong-gi Lim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Pinokio (2014) (serial)
Pasukkun (2017) (serial)
Baeknyeonui shinboo (2014) (serial)
Jin Heo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Baeknyeonui shinboo (2014) (serial)
Ah-young Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (serial)
Baeknyeonui shinboo (2014) (serial)
Mi-nam Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (serial)
Samchongsa (2014) (serial)
Baeknyeonui shinboo (2014) (serial)
Lomon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Revenge of Others (2022) (serial)
Pasukkun (2017) (serial)
Baeknyeonui shinboo (2014) (serial)