Reżyseria:
Stanislav PárnickýZdjęcia:
Laco KrausMuzyka:
Ľubica ČekovskáObsada:
Marek Geišberg, Pavol Višňovský, Andrea Karnasová, Kamila Magálová, Jana Hubinská, Kamil Mikulčík, Katarína Kolajová, Ivor Gogál, Jozef Švoňavský (więcej)Obsada
Ján Dobrík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Klamstvo (2023) (serial)
Červené pásky (2020) (serial)
Ľubica Očková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Gabriela Marcinková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Silvia Petöová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Susedia (2006) (serial)
Chlapci a chlapi (1988) (serial)
Juraj Hrčka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ivo Gogál
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Volha (2023) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Vít Bednárik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Útěk do Budína (2003) (serial)
Záchranári (2003) (serial)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (serial)
Jakub Rybárik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
Ivan Krúpa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Stano Král
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Lucia Vráblicová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Červené pásky (2020) (serial)
Škriatok (1995) (serial)
Vladislav Plevčík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tatuażysta z Auschwitz (2024) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Zwycięzca (2023) (serial)
Anna Jakab Rakovská
Słowacja
Najlepsze seriale:
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
Dunaj, k vašim službám (2023) (serial)
Kuchyňa (2018) (serial)
Attila Mokos
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
1890 (2017) (serial)
Ingrid Ištóková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Smejeme sa storočiami (1983) (serial)
Ady Hajdu
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Roman Poláčik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Róbert Jakab
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Elena Kolek Spaskov
Macedonia
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Kriminálka Kraj (2022) (serial)
Delukse (2019) (serial)
Juraj Ďurdiak
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Farebné rozprávky (1978) (serial)