Reżyseria:
So-yeon LeeOdcinki(17)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
Obsada
Yoona
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangbi (2012) (serial)
Big Mouth (2022) (serial)
Uśmiech losu (2023) (serial)
Beom-soo Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ailiseu (2009) (serial)
Dakteo Jin (2012) (serial)
Murimhaggyo (2016) (serial)
Shi-yoon Yoon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Ssaikopaeseu daieori (2019) (serial)
Choigoeui hanbang (2017) (serial)
Jeong-ahn Chae
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Dakteoseu (2016) (serial)
Yongpalyi (2015) (serial)
Jin Ryoo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yeoleum hyangki (2003) (serial)
Chongriwa na (2013) (serial)
Won-joo Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Komapseumnida (2007) (serial)
Missing9 (2017) (serial)
Chongriwa na (2013) (serial)
Yeong-beom Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Byeoleul ddadajwo (2010) (serial)
Chongriwa na (2013) (serial)
Han-wi Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (serial)
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Duk-moon Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nunui yeowang (2006) (serial)
Sinibsagwan guhaeryeong (2019) (serial)
Neodo inganini (2018) (serial)
Tae-ri Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Gumihodyeon (2020) (serial)
Seong-wook Min
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dangsini jamdeun (2017) (serial)
Pinokio (2014) (serial)
Arangsaddojeon (2012) (serial)
Hee-woong Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (serial)
Chongriwa na (2013) (serial)
Ae-yeon Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sangeo (2013) (serial)
Chongriwa na (2013) (serial)
Ju-yeon Ko
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nunui yeowang (2006) (serial)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Chongriwa na (2013) (serial)
Jong-soo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Moojungdoshi (2013) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Yookryongi nareusha (2015) (serial)
Ji-wan Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Chongriwa na (2013) (serial)
Deok-hwa Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yawang (2013) (serial)
Smile (2009) (serial)
Otsomae Bolkeun Kkeutdong (2021) (serial)
Man-seok Oh
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangeui bulsichak (2019) (serial)
Oworui Cheongchun (2021) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Kyu-pil Ko
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Baegabondeu (2019) (serial)
Baramui hwawon (2008) (serial)
Yeolhyeolsaje (2019) (serial)
Suho
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Segajisaek pantaji - woojooeui byeoli (2017) (serial)
Namacalne dowody (2023) (serial)
Woori yeopjibe EXOga sanda (2015) (serial)