Reżyseria:
Edzard OnnekenScenariusz:
Sebastian OrlacZdjęcia:
Marco UggianoMuzyka:
Ali N. AskinObsada:
Josefine Preuß, Frank Röth, Bernhard Piesk, Jule Ronstedt, Dagmar von Thomas, Arnel Taci, Irm Hermann, Christian Grashof, Jörg Pose, Vera Baranyai (więcej)Obsada
Josefine Preuß
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Jargo (2004)
Vorwärts immer! (2017)
Frank Röth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Felidae (1994)
Nichts als die Wahrheit (1999)
Tár (2022)
Bernhard Piesk
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Heiraten ist nichts für Feiglinge (2016) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Jule Ronstedt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Almanya (2011)
Nanga Parbat (2010)
Wer früher stirbt, ist länger tot (2006)
Dagmar von Thomas
Najlepsze filmy:
Lotta & die alten Eisen (2010) (film telewizyjny)
Lotta & die großen Erwartungen (2012) (film telewizyjny)
ProSieben FunnyMovie - Der Psycho-Pate (2010) (film telewizyjny)
Arnel Taci
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Honig im Kopf (2014)
Sein letztes Rennen (2013)
Twardziel (2006)
Irm Hermann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Zauberberg (1982)
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Strach zżerać duszę (1974)
Christian Grashof
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Mephisto (1981)
Willenbrock (2005)
Westflug - Entführung aus Liebe (2010) (film telewizyjny)
Jörg Pose
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Obrazy bez autora (2018)
Operation Zucker (2012) (film telewizyjny)
In Zeiten des abnehmenden Lichts (2017)
Vera Baranyai
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Lotta & die alten Eisen (2010) (film telewizyjny)
Lotta & die großen Erwartungen (2012) (film telewizyjny)
Simon Eckert
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Offroad (2012)
Lila, Lila (2009)
Auf Einmal (2016)
Jockel Tschiersch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Nichts als die Wahrheit (1999)
Das Jahr der ersten Küsse (2002)
Manta, Manta (1991)
Cecilia Pillado
Argentyna
Najlepsze filmy:
Autor widmo (2010)
Lotta & die alten Eisen (2010) (film telewizyjny)
Lotta & die großen Erwartungen (2012) (film telewizyjny)
Us Conradi
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Słoneczna aleja (1999)
Free Rainer (2007)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Daan Lennard Liebrenz
Najlepsze filmy:
Das Programm (2016) (film telewizyjny)
Der Clan - Die Geschichte der Familie Wagner (2013) (film telewizyjny)
Doktorspiele (2014)
Marie-Ernestine Worch
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Lotta & die großen Erwartungen (2012) (film telewizyjny)
Marina Weis
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Krucjata Bourne'a (2004)
Sense8 (2015) (serial)
Selbstkritik eines bürgerlichen Hundes (2017) (film studencki)