Reżyseria:
Robert ButlerScenariusz:
Jim KoufZdjęcia:
James GlennonMuzyka:
William GoldsteinObsada:
Tim Matheson, Stephen Furst, Dan Monahan, Jeff East, Sandy Helberg, Blaine Novak, James Sikking, John Hillerman, Robert Costanzo, Frank Welker (więcej)Obsada
Tim Matheson
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Siła magnum (1973)
Jak zdobywano Dziki Zachód (1976) (serial)
Być albo nie być (1983)
Stephen Furst
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Nazajutrz (1983) (film telewizyjny)
Up the Creek (1984)
Babylon 5: Thirdspace (1998) (film telewizyjny)
Dan Monahan
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Jak zdobywano Dziki Zachód (1976) (serial)
Up the Creek (1984)
The Prince of Pennsylvania (1988)
Jeff East
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Nazajutrz (1983) (film telewizyjny)
Jak zdobywano Dziki Zachód (1976) (serial)
Superman (1978)
Sandy Helberg
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Oto Spinal Tap (1984)
Kosmiczne jaja (1987)
The Jazz Singer (1980)
Blaine Novak
Najlepsze filmy:
Smiechu warte (1981)
Up the Creek (1984)
In Love with an Older Woman (1982) (film telewizyjny)
James Sikking
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Brotherhood of the Rose (1989) (serial)
Zwykli ludzie (1980)
John Hillerman
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Chinatown (1974)
Papierowy księżyc (1973)
Ostatni seans filmowy (1971)
Robert Costanzo
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szklana pułapka 2 (1990)
Pieskie popołudnie (1975)
Pamięć absolutna (1990)
Frank Welker
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Simpsons: Heaven and Hell (2002) (kompilacja wideo)
The Simpsons.com (2000) (kompilacja wideo)
The Simpsons: Greatest Hits (1999) (kompilacja wideo)
Jesse D. Goins
Najlepsze filmy:
RoboCop (1987)
Wtorki z Morriem (1999) (film telewizyjny)
Czas patriotów (1992)
Romy Windsor
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Bez twarzy (1997)
Up the Creek (1984)
Perry Mason: The Case of the Glass Coffin (1991) (film telewizyjny)
Jeana Keough
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Up the Creek (1984)
Historia świata: Część I (1981)
10 to Midnight (1983)
Jennifer Runyon
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Pogromcy duchów (1984)
Up the Creek (1984)
18 Again! (1988)
Julia Montgomery
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Columbo (1971) (serial)
Up the Creek (1984)
Milk Money (1994)
Paul King
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Płonący wieżowiec (1974)
Amerykanin w Paryżu (1951)
M.A.S.H. (1970)
Will Bledsoe
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Up the Creek (1984)
The Dark Side of the Moon (1990)
B.L. Stryker (1989) (serial)
Tom Nolan
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Świadek oskarżenia (1995) (film telewizyjny)
Pretty Woman (1990)
Voyage of the Rock Aliens (1984)
Mike Burnham
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szklana pułapka (1988)
Kevin sam w domu (1990)
Szczęki (1975)