Dania / Szwecja / Niemcy,
2016, 7 h 3 min
(Liczba minut: 41–44 min)
Twórcy:
Dorte Warnøe HøghMuzyka:
Jeppe KaasObsada:
Iben Hjejle, Lærke Winther, Dar Salim, Lars Ranthe, Emilie Kruse, Lars Brygmann, Ditte Ylva Olsen, Claus Riis Østergaard, Stine Stengade (więcej)Odcinki(10)
-
Efter brylluppet - del 1 (S03E01)
-
Efter brylluppet - del 2 (S03E02)
-
I Wagners fodspor - del 1 (S03E03)
-
I Wagners fodspor - del 2 (S03E04)
-
Når sindet bliver sygt - del 1 (S03E05)
-
Når sindet bliver sygt - del 2 (S03E06)
-
Afhængighedens pris - del 1 (S03E07)
-
Afhængighedens pris - del 2 (S03E08)
-
Enhver mand er en ø - del 1 (S03E09)
-
Enhver mand er en ø - del 2 (S03E10)
Obsada
Iben Hjejle
Dania
Najlepsze seriale:
Klovn (2005) (serial)
The Fairytaler (2003) (serial)
Dag (2010) (serial)
Dar Salim
Irak
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Most nad Sundem (2011) (serial)
Rząd (2010) (serial)
Lars Ranthe
Dania
Najlepsze seriale:
Most nad Sundem (2011) (serial)
Kasztanowy ludzik (2021) (serial)
Jeźdźcy burzy (2017) (serial)
Emilie Kruse
Dania
Lars Brygmann
Dania
Najlepsze seriale:
Rząd (2010) (serial)
Rejseholdet (2000) (serial)
Przesłuchanie (2019) (serial)
Ditte Ylva Olsen
Dania
Najlepsze seriale:
Dicte (2013) (serial)
Claus Riis Østergaard
Dania
Najlepsze seriale:
Rząd (2010) (serial)
Forbrydelsen (2007) (serial)
Dicte (2013) (serial)
Stine Stengade
Dania
Najlepsze seriale:
The Fairytaler (2003) (serial)
Rząd (2010) (serial)
Rejseholdet (2000) (serial)
August Igor Svideniouk Egholm
Dania
Najlepsze seriale:
Dicte (2013) (serial)
Biljana Stojkoska
Dania
Najlepsze seriale:
Most nad Sundem (2011) (serial)
Bedrag (2016) (serial)
The Team (2015) (serial)
Christian Arda Karabulut
Najlepsze seriale:
Dicte (2013) (serial)
Ronja Zephyrine Stæhr
Najlepsze seriale:
Dicte (2013) (serial)
Dulfi Al-Jabouri
Najlepsze seriale:
Most nad Sundem (2011) (serial)
Bedrag (2016) (serial)
Efterforskningen (2020) (serial)
Ida Dwinger
Dania
Najlepsze seriale:
Klovn (2005) (serial)
Rząd (2010) (serial)
Forbrydelsen (2007) (serial)
Johannes Aaskilde Vigeholm
Najlepsze seriale:
Dicte (2013) (serial)
Karl Aaskilde Vigeholm
Najlepsze seriale:
Dicte (2013) (serial)
Camilla Lau
Najlepsze seriale:
Jeźdźcy burzy (2017) (serial)
Pod osłoną mroku (2019) (serial)
Dicte (2013) (serial)
Rasmus Kjær Flensborg
Najlepsze seriale:
Greyzone (2018) (serial)
Dicte (2013) (serial)
Bezwzględni (2014) (serial)