Australia / Niemcy,
2016, 6 h 8 min
(Liczba minut: 23 min)
Odcinki(16)
-
A Visit From the West (S03E01)
-
Seeing is Believing (S03E02)
-
Recipe for Success (S03E03)
-
Mopping Up (S03E04)
-
The Puzzle Box (S03E05)
-
New Beginnings (S03E06)
-
Turning the Tide (S03E07)
-
The Way of the Dragon (S03E08)
-
Reversal of Fortune (S03E09)
-
Wishful Thinking (S03E10)
-
Lost And Found (S03E11)
-
Trust Issues (S03E12)
-
Letting Go (S03E13)
-
Age Before Beauty (S03E14)
-
The Legend of Jiao Long (S03E15)
-
Homecoming (S03E16)
Obsada
Chai Hansen
Tajlandia
Najlepsze seriale:
100 (2014) (serial)
Nocne niebo (2022) (serial)
Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) (serial)
Allie Bertram
Kanada
Najlepsze seriale:
Nie z tego świata (2005) (serial)
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
R.L. Stine's the Haunting Hour: The Series (2010) (serial)
Isabel Durant
Najlepsze seriale:
Tacy jesteśmy (2016) (serial)
Akademia tańca (2010) (serial)
Camp (2013) (serial)
Linda Ngo
Najlepsze seriale:
Catching Milat (2015) (serial)
Tajemnice Laketop (2013) (serial)
Mako Mermaids: Syreny z Mako (2013) (serial)
Dominic Deutscher
Australia
Najlepsze seriale:
H2O, wystarczy kropla (2006) (serial)
Sea Patrol (2007) (serial)
Mako Mermaids: Syreny z Mako (2013) (serial)
Rowan Hills
Australia
Najlepsze seriale:
Mako Mermaids: Syreny z Mako (2013) (serial)
Gemma Forsyth
Australia
Najlepsze seriale:
SLiDE (2011) (serial)
Mortified (2006) (serial)
H2O, wystarczy kropla (2006) (serial)
Kerith Atkinson
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Patolog (2018) (serial)
Terra Nova (2011) (serial)
Brooke Nichole Lee
Najlepsze seriale:
Mako Mermaids: Syreny z Mako (2013) (serial)
Barbara Lowing
Najlepsze seriale:
Chłopiec pochłania wszechświat (2024) (serial)
Medivac (1996) (serial)
Tidelands (2018) (serial)
Jon-Claire Lee
Najlepsze seriale:
Dwa światy (1995) (serial)
Szkoła złamanych serc (1994) (serial)
Time Trax (1993) (serial)
Summer Robertson
Najlepsze seriale:
Mako Mermaids: Syreny z Mako (2013) (serial)
Tasneem Roc
Australia
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Patolog (2018) (serial)
Szkoła złamanych serc (1994) (serial)
Alex Pinder
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1988) (serial)
Bloom (2019) (serial)
Terra Nova (2011) (serial)
Brad McMurray
Australia
Najlepsze seriale:
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Owieczki boże (2019) (serial)
Marzenia i koszmary (2006) (serial)
Cariba Heine
Południowa Afryka
Najlepsze seriale:
Pacyfik (2010) (serial)
Akademia tańca (2010) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
Paul Bishop
Australia
Najlepsze seriale:
Wanted (2016) (serial)
Murder Call (1997) (serial)
Szkoła złamanych serc (1994) (serial)