Reżyseria:
Vojtěch NouzákScenariusz:
Honza DědekMuzyka:
Xindl XWykonawca:
Honza Dědek (prezenter), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (więcej)Występują
Honza Dědek (prezenter)
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wielkie marzenia (2023)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Adam Mišík
Czechy
Najlepsze filmy:
Zátopek (2021)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
BANGER. (2022)
Marek Eben
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Praha stověžatá (2016) (nagranie teatralne)
Arabesky (1987) (film telewizyjny)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Zakázaný člověk (2009) (film telewizyjny)
Lukáš Pavlásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Dowód osobisty (2010)
Korunní princ (2015) (film telewizyjny)
Richard Nedvěd
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Probudím se včera (2012)
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (nagranie teatralne)
Komici s.r.o. The Tour (2016)
Jakub Kohák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Teorie tygra (2016)
David Koller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Starci na Chmelnici (2019) (koncert)
Lucie - Černý kočky mokrý žáby (2024) (koncert)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Martha Issová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Michal Malátný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mňága - Happy end (1996)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Nevinné lži (2013) (serial)
Ondřej Sokol
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
Pavla Tomicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Figarova svatba (2012) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jedlíci čokolády (2022) (nagranie teatralne)
Tomáš Klus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kazimír a Karolína (2010) (nagranie teatralne)
Tajemství staré bambitky (2011) (film telewizyjny)
Hop nebo trop (2004) (serial)
Karel Šíp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kelner, płacić! (1980)
Homolkowie na urlopie (1972)
Jitka Schneiderová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Samotni (2000)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Tarra White
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Russian Institute : Anal Lesson (2010)
Rocco's Abbondanza 2 (2012)
Bitches In Uniform 2 (2013)
Tomáš Sedláček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
BANGER. (2022)
Prezident Blaník (2018)
Helena Vondráčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Janek i Marzenka (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert)
Jana Stryková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Bludičky (2010) (film telewizyjny)
System (2015)
Marek Taclík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)