Serie(5) / Odcinki(136)
Obsada
Leoš Noha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Denisa Pfauserová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
12 małp (2015) (serial)
Single Man (2017) (serial)
Mordparta (2016) (serial)
Jan Havlovic
Najlepsze seriale:
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Doktoři z Počátků (2013) (serial)
František Mitáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Markéta Martiníková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Vlasta Peterková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jindřich Kriegel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Vinaři (2014) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Lenka Zbranková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jitřní záře (2022) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Kateřina Jačková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Černá sanitka (2008) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Svatby v Benátkách (2014) (serial)
Radana Herrmannová
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Tomáš Drápela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Mozaika (2024) (serial)
Jakub Hajner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Układ (2015) (serial)
Outlander (2014) (serial)
Simona Vrbická
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Létající Čestmír (1983) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Lucie Kožinová
Najlepsze seriale:
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serial)
Radim Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Petr Halíček
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Jindra Brendlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Polda (2016) (serial)
Dobré zprávy (2022) (serial)
Dagmar Novotná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Pavel Juřica
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)