Odcinki(33)
-
Zápasy osobní, bitvy obecní (S04E01)
-
Návraty (S04E02)
-
Překvapení, překvapení! (S04E03)
-
Konce a začátky (S04E04)
-
O doktora více (S04E05)
-
Série nešťastných událostí (S04E06)
-
Kukuška (S04E07)
-
Druhé šance (S04E08)
-
Ve stínu pohromy (S04E09)
-
Černé dušičky (S04E10)
-
Změna plánu (S04E11)
-
Nabídka, pobídka, hrozba (S04E12)
-
Zranění (S04E13)
-
Každý problém má své řešení (S04E14)
-
Pouta rodinná a jiná (S04E15)
-
Krátký rozum, krátké nohy (S04E16)
-
Špatný den (S04E17)
-
Klín klínem (S04E18)
-
Sklepní tajemství (S04E19)
-
Konec velké hry (S04E20)
-
Lama, ta se má (S04E21)
-
Pomoz si sám, nebo ti bude pomoženo (S04E22)
-
Poznej svého nepřítele (S04E23)
-
Hořká medicína (S04E24)
-
Divadlo (S04E25)
-
Hra (S04E26)
-
Houbeles (S04E27)
-
V pasti a z pasti (S04E28)
-
Boj s démony (S04E29)
-
Dvojí agenda (S04E30)
Obsada
Jindra Brendlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Polda (2016) (serial)
Dobré zprávy (2022) (serial)
Lubor Novotný
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Zdeněk Piškula
Czechy
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Lenka Švejdová
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Doktoři z Počátků (2013) (serial)
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Miroslav Šimůnek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Przekraczając granice (2013) (serial)
Missing (2012) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Halina Pawlowská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - przewodnik
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)
Jan Čenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Andrej Lekeš
Czechy
Najlepsze seriale:
Doktoři z Počátků (2013) (serial)
Naďa Urbánková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (serial)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Furia (2016) (serial)
Stanislav Lehký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Veronika Divišová
Czechy
Najlepsze seriale:
Volha (2023) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Michaela Dittrichová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Martin Písařík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Dopad (2023) (serial)
Jakub Kohák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Playhouse Presents (2012) (serial)
Dokoláč (2000) (serial)
Zuzana Stavná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Tomáš Matonoha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Lucie Kožinová
Najlepsze seriale:
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serial)
Petr Janda
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás šest (1986) (serial)
Horákovi (2006) (serial)
V.I.P. vraždy (2016) (serial)