Odcinki(31)
-
Masopust patří maskám (S03E01)
-
Vylučovací metoda sblížení (S03E02)
-
Comeback (S03E03)
-
Plány a pikle (S03E04)
-
Překvapení s překvapením (S03E05)
-
Bojovky a soukromé bitvy (S03E06)
-
Problémy terapie (S03E07)
-
Hledá se řešení (S03E08)
-
Výlety (S03E09)
-
Nevítaná péče (S03E10)
-
Nové radosti, staré komplikace (S03E11)
-
Všechno je jinak (S03E12)
-
Uzavírání kapitol (S03E13)
-
Před cestou daleko (S03E14)
-
Skutečný poklad (S03E15)
-
V poslední chvíli (S03E16)
-
Nález ztraceného času (S03E17)
-
Otův nový bratr (S03E18)
-
Alternativní terapie (S03E19)
-
Konce a začátky a nečestné prostředky (S03E20)
-
Soudy a předsudky (S03E21)
-
Malé velké bílé lži (S03E22)
-
Ženské války (S03E23)
-
Uzavírání kapitol (S03E24)
-
Tajná mise (S03E25)
-
Nedobří lidé ještě žijí (S03E26)
-
Šmejdi znovu na scéně (S03E27)
-
V týlu nepřítele (S03E28)
-
Smilnění vs. smilování (S03E29)
-
Tajemství kozího chlívku (S03E30)
Obsada
Dáša Kouřilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Šárka Kubíková
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Single Man (2017) (serial)
Helena (2012) (serial)
Jarmila Vychodilová
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Totems (2022) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Richard Maška
Najlepsze seriale:
Redakce (2004) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Doktoři z Počátků (2013) (serial)
Daniel Šváb
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Jitřní záře (2022) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ladislav Dvořák
Najlepsze seriale:
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Simona Včalová
Najlepsze seriale:
Helena (2012) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Doktoři z Počátků (2013) (serial)
Jakub Kohák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Playhouse Presents (2012) (serial)
Dokoláč (2000) (serial)
Květa Plachetková
Najlepsze seriale:
Doktoři z Počátků (2013) (serial)
Čestmír Řanda ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Tomáš Kořének
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Veronika Nouzová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
4teens (2011) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Pavlína Mourková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Furia (2016) (serial)
Petr Strnad
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Doktoři z Počátků (2013) (serial)
Jaroslav Someš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Náhrdelník (1992) (serial)
Případy podporučíka Haniky (1989) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Jan Antonín Duchoslav
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Případ Roubal (2021) (serial)
Dita Hořínková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Hvězdy nad hlavou (2021) (serial)
Dagmar Křížová
Czechy
Lenka Zbranková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jitřní záře (2022) (serial)
Ambicja (2014) (serial)