Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 2
(seria)- Opera: Khroniki uboynogo otdela 2 (więcej)
Odcinki(17)
-
Ochota na šuby (S02E01)
-
Rodnaja krov (S02E02)
-
Odin procent somnenija (S02E03)
-
Gluchar (S02E04)
-
Černaja vdova (S02E05)
-
Pitěrskij tranzit (S02E06)
-
Zeleň (S02E07)
-
Chromoj čert (S02E08)
-
Eto šou-bizněs (S02E09)
-
Černyj čulok (S02E10)
-
Ispoveď (S02E11)
-
Zakon žanra (S02E12)
-
Zaveščanije (S02E13)
-
Vospitatěl (S02E14)
-
Něputěvaja (S02E15)
-
Foto na pamjať (S02E16)
-
Tělo i dělo (S02E17)
Obsada
Anatoliy Khropov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Artyom Tsypin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mata Hari (2016) (serial)
Tatyana Tuzova
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuliya Nizhelskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Barkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ørnen (2004) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Yuliya Yakovleva
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Shcherbakova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Muchenikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Admiral (2009) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Marina Chernyshyova
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vladimir Maryanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Anna Karenina (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Владимир Виноградов
Związek Radziecki
Владимир Рублев
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vitaliy Alshanskiy
Związek Radziecki
Aleksandr Ustinov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Ekaterina Kulikova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Vorobyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oleg Kulikovich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Игорь Иванов
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Антон Пулит
Najlepsze seriale:
Metod (2015) (serial)
Jekatěrina (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Вадим Романов
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)