Muzyka:
Juraj DobrakovObsada:
Ondřej Vetchý, Petr Stach, Filip Blažek, Miroslav Vladyka, Miroslav Hanuš, Bolek Polívka, Ondřej Malý, Sabina Remundová, Petra Hřebíčková, Igor Bareš (więcej)Serie(3) / Odcinki(35)
Obsada
Lucie Vojtová
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Carnival Row (2019) (serial)
Polda (2016) (serial)
Petra Jindrová
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Rudolf Kubík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Michal Jagelka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Lucie Chlumská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Strážce duší (2005) (serial)
Matyáš Řezníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Petr Reif
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Dana Klášterecká-Hradiláková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Aż po uszy (2014) (serial)
Petr Reif
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Robert Cejnar
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Docent (2023) (serial)
Przekraczając granice (2013) (serial)
Peter Ondrejička
Słowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Vdova (2014) (serial)
Milan Lorenzo Koritják
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Anna Bangoura
Polska
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vědma (2023) (serial)
Marta Dancingerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Aż po uszy (2014) (serial)
Karel Šíp
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Hospoda (1996) (serial)
Škoda lásky (2013) (serial)
Jan Večeřa
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rostislav Trtík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Informator (2020) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Josef Humpolec
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Případ Roubal (2021) (serial)
Josef Chaloupka
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Modré stíny (2016) (serial)
Anatomia morderstwa (2015) (serial)
Vojtěch Duřt
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)