Reżyseria:
Paul W.S. AndersonScenariusz:
Paul W.S. AndersonZdjęcia:
Glen MacPhersonMuzyka:
Paul HaslingerObsada:
Milla Jovovich, Iain Glen, Ali Larter, Shawn Roberts, Eoin Macken, Fraser James, Ruby Rose, William Levy, Rola, Joon-gi Lee, Ever Anderson, Aubrey Shelton (więcej)VOD (5)
Opisy(1)
Po wydarzeniach, które rozegrały się w filmie Resident Evil: Retrybucja, Alice (Milla Jovovich) jest jedną z nielicznych ocalałych z tego, co miało być ostatnim bastionem ludzkości w walce z Nieumarłymi. Teraz musi wrócić do miejsca, gdzie rozpoczął się koszmar - do laboratorium zwanego Ulem w Raccoon City, w którym korporacja Umbrella gromadzi swe siły do ostatecznego uderzenia w jedynych ocalałych z apokalipsy. (Imperial Cinepix)
(więcej)Obsada
Anna Bolt (m.a.)
Najlepsze filmy:
The Investigator (1997) (film telewizyjny)
Resident Evil (2002)
Morderstwa w Midsomer (1997) (serial)
Joseph May (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Wilde (1997)
We'll Take Manhattan (2012) (film telewizyjny)
Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie (2015)
Heike Makatsch (m.a.)
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
To właśnie miłość (2003)
Camino de Santiago (1999) (serial)
Aimee i Jaguar (1999)
Jaymes Butler (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Mission: Impossible III (2006)
Snowden (2016)
Autor widmo (2010)
Liz May Brice (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The 10th Kingdom (2000) (serial)
The Student Prince (1997) (film telewizyjny)
The Colour of Magic (2008) (film telewizyjny)
Oded Fehr (m.a.)
Izrael
Najlepsze filmy:
Mumia (1999)
Scooby Doo na tropie Mumii (2005)
For the Love of Money (2012)
Jared Harris (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Czarnobyl (2019) (serial)
Ostatni Mohikanin (1992)
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2008)
Matthew G. Taylor (m.a.)
Najlepsze filmy:
Człowiek ringu (2005)
Zabójczy numer (2006)
Detroit Rock City (1999)
Tig Fong (m.a.)
Najlepsze filmy:
Mocne uderzenie (1998)
Get Rich or Die Tryin' (2005)
16 przecznic (2006)
Ashanti (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Trener (2005)
Resident Evil: Zagłada (2007)
Duma i uprzedzenie (2004)
Brian Steele (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Lekcja przetrwania (1997)
Hellboy (2004)
Hellboy: Złota armia (2008)
Linden Ashby (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Iron Man 3 (2013)
Wyatt Earp (1994)
Purpurowe serca (2022)
Carsten Nørgaard (m.a.)
Dania
Najlepsze filmy:
Resident Evil: Zagłada (2007)
The Black Pimpernel (2007)
The Ring (1996) (film telewizyjny)
Mika Nakashima (m.a.)
Japonia
Najlepsze filmy:
Nana (2005)
Nana 2 (2006)
Resident Evil: Afterlife (2010)
Boris Kodjoe (m.a.)
Austria
Najlepsze filmy:
Fernando (2017)
Love & Basketball (2000)
Surogaci (2009)
Johann Urb (m.a.)
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Beautiful Girl (2014)
1408 (2007)
Love's Long Journey (2005) (film telewizyjny)
Kevin Durand (m.a.)
Kanada
Najlepsze filmy:
Efekt motyla (2004)
3:10 do Yumy (2007)
Taken (2002) (serial)
Aryana Engineer (m.a.)
Kanada
Najlepsze filmy:
Sierota (2009)
Resident Evil: Ostatni rozdział (2016) - m.a.
Resident Evil: Retrybucja (2012)
Bingbing Li (m.a.)
Chiny
Najlepsze filmy:
Tian xia wu zei (2004)
Xue hua mi shan (2011)
Du zi deng dai (2004)
Alain Chanoine (m.a.)
Kanada
Najlepsze filmy:
The Five People You Meet in Heaven (2004) (film telewizyjny)
Legion samobójców (2016)
Fallen (2007) (serial)