Reżyseria:
Dmitriy DyachenkoZdjęcia:
Andrey DebabovMuzyka:
Sergey ChekryzhovObsada:
Anatoliy Belyy, Zhanna Friske, Nonna Grishaeva, Ekaterina Vilkova, Alyona Babenko, Vitaliy Khaev, Vladimir Menshov, Mikhail Efremov, Алексей Макаров (więcej)Obsada
Anatoliy Belyy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Mama (1999)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Tak tu cicho o zmierzchu... (2015)
Zhanna Friske
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
O čjom govorjat mužčiny (2010)
Straż nocna (2004)
Nonna Grishaeva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Den radio (2008)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Děň vyborov (2007)
Ekaterina Vilkova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
S novym godom, mamy! (2012)
Tri muškeťora (2013)
Stiljagi (2008)
Alyona Babenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Fotograf (2014)
Kanikuly strogogo režima (2009)
Vitaliy Khaev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Kałasznikow (2020)
Saljut-7 (2017)
Vladimir Menshov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Legenda 17 (2013)
Gorod Zero (1989)
Mikhail Efremov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Dwunastu (2007)
9 kompania (2005)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Алексей Макаров
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Vorošilovskij strelok (1999)
Tri muškeťora (2013)
V avgustě 44-go (2001)
Denis Shvedov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Żyć (2010)
Major (2013)
Maksim Vitorgan
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
S novym godom, mamy! (2012)
Den radio (2008)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Natalya Shvets
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Běsy (2014) (serial)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Rasputin (2013)
Yelena Podkaminskaya
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kuchňa v Pariže (2014)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
O čjom govorjat mužčiny (2010)
Konstantin Chepurin
Najlepsze filmy:
Den radio (2008)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
O čjom govorjat mužčiny (2010)
Нелли Неведина
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Admiral (2009) (serial)
Czas pierwszych (2017)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Igor Gudeyev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Leonid Barats
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Den radio (2008)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Děň vyborov (2007)
Rostislav Khait
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Den radio (2008)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Děň vyborov (2007)
Aleksandr Demidov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Den radio (2008)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Děň vyborov (2007)
Камиль Ларин
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Den radio (2008)
O čjom ješčjo govorjat mužčiny (2011)
Děň vyborov (2007)