Reżyseria:
Edward HallZdjęcia:
David HiggsMuzyka:
Lorne BalfeObsada:
Hayley Atwell, Rufus Sewell, Michelle Dockery, Michael Gambon, Charlotte Rampling, Thekla Reuten, Adrian Scarborough, Bernhard Schir, Alexander Fehling (więcej)Obsada
Hayley Atwell
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Rufus Sewell
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Ojciec (2020)
Hamlet (1996)
John Adams (2008) (serial)
Michelle Dockery
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Dżentelmeni (2019)
Godless (2017) (serial)
The Hollow Crown (2012) (serial)
Michael Gambon
Irlandia
Najlepsze filmy:
Jak zostać królem (2010)
Harry Potter i więzień Azkabanu (2004)
The Hollow Crown (2012) (serial)
Charlotte Rampling
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Diuna: Część druga (2024)
Diuna (2021)
La caduta degli dei (1969)
Thekla Reuten
Holandia
Najlepsze filmy:
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj (2008)
Hidden (2011) (serial)
Restless (2012) (film telewizyjny)
Adrian Scarborough
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Jak zostać królem (2010)
Życie w Cranford (2007) (serial)
1917 (2019)
Bernhard Schir
Austria
Najlepsze filmy:
Restless (2012) (film telewizyjny)
Das Wunder von Kärnten (2011) (film telewizyjny)
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Alexander Fehling
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Bękarty wojny (2009)
Kapitan (2017)
Labirynt kłamstw (2014)
Tom Brooke
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Sherlock (2010) (serial)
King Lear (2014) (nagranie teatralne)
The Hollow Crown (2012) (serial)
Anthony Calf
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Our Mutual Friend (1998) (serial)
Foyle's War (2002) (serial)
Dalziel and Pascoe (1996) (serial)
Julian Firth
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Prime Suspect (1991) (film telewizyjny)
John Adams (2008) (serial)
Ripper Street. Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) (serial)
Mark Elderkin
Eswatini
Najlepsze filmy:
Mandela: Long Walk to Freedom (2013)
Goodbye Bafana (2007)
Restless (2012) (film telewizyjny)
Gwilym Lee
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Bohemian Rhapsody (2018)
The Hollow Crown (2012) (serial)
Restless (2012) (film telewizyjny)
James Norton
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Wyścig (2013)
Wojna i pokój (2016) (serial)
Inspektor George Gently (2007) (serial)
Bertie Carvel
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Sherlock (2010) (serial)
Hawking (2004) (film telewizyjny)
John Adams (2008) (serial)
Hilary Bevan Jones
Najlepsze filmy:
The Escape Artist (2013) (serial)
A Mind to Murder (1995) (film telewizyjny)
Restless (2012) (film telewizyjny)
Rob Ostlere
Najlepsze filmy:
Endeavour (2012) (serial)
Restless (2012) (film telewizyjny)
The Chelsea Detective (2022) (serial)
Darren Morfitt
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Warriors (1999) (film telewizyjny)
Inspektor George Gently (2007) (serial)
Niech będzie teraz (2012)
Jenny Stead
Najlepsze filmy:
Restless (2012) (film telewizyjny)
Granica sprawiedliwości (2003)
The Locals (2003) (film telewizyjny)