Scenariusz:
岸間信明Zdjęcia:
Shinji IkegamiMuzyka:
Atsushi UmeboriObsada:
Shin'ichirō Miki, Takehito Koyasu, Tomokazu Seki, Kazuya Nakai, Mitsuo Iwata, Unshō Ishizuka, Wataru Takagi, Yûichi Nakamura, Nobutoshi Kanna, Aya Endō (więcej)Odcinki(14)
-
Unmei no Deai (E01)
-
Aratanaru sendžó (E02)
-
デッド・ライン (E03)
-
Innen no Revenge Battle (E04)
-
Fudžiwara zone (E05)
-
Keisuke no idži (E06)
-
Zero no Kokoro (E07)
-
Široi akuma (E08)
-
Šinigami (E09)
-
Šúšifu (E10)
-
Šúšifu, sošite... (E11)
-
ブラザーズ (E12)
-
Sóteigai battle (E13)
-
Keččaku! Kjokugen hillclimb (E14)
Obsada
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kazuya Nakai
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Mitsuo Iwata
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Wataru Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Nobutoshi Kanna
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Nobuyuki Hiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Yumi Kakazu
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Ryōkichi Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Saori Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kōsuke Okano
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Rintarō Nishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)