Twórcy:
Hajime YatateObsada:
Kotori Koiwai, Sumire Morohoshi, Aya Suzaki, Mamiko Noto, Yū Asakawa, Mutsumi Tamura, Shin'ichirō Miki, Takehito Koyasu, Ayako Kawasumi (więcej)Serie(4) / Odcinki(178)
Obsada
Kotori Koiwai
Japonia
Najlepsze seriale:
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Sumire Morohoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Aya Suzaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Ansacu kjóšicu (2015) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Mutsumi Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Kaidžú 8 gó (2024) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Toshiyuki Toyonaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Kyoko Hikami
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Satoshi Hino
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
寿美菜子
Japonia
Najlepsze seriale:
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Baby Steps (2014) (serial)
Kanae Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Saki Fujita
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Angel Beats (2010) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Ayaka Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Ibuki Kido
Japonia
Najlepsze seriale:
Jahari ore no seišun rabukome wa mačigatteiru. (2013) (serial)
Golden Time (2013) (serial)
Toaru kagaku no Railgun (2009) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Nobuo Tobita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)