CØDE:BREAKER
Scenariusz:
Yasuhiro IrieZdjęcia:
出水田和人Muzyka:
服部隆之Obsada:
Nobuhiko Okamoto, Yōko Hikasa, Mitsuki Saiga, Subaru Kimura, Shin'ichirō Miki, Yūko Kaida, Kôji Tsujitani, Eri Sendai, Toshiyuki Toyonaga, Ken'ichi Suzumura, Kenjirō Tsuda, Hajime Iijima (więcej)Obsada
Nobuhiko Okamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yōko Hikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mitsuki Saiga
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Subaru Kimura
Niemcy
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Yūko Kaida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kôji Tsujitani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Eri Sendai
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Toshiyuki Toyonaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oshi no Ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kenjirō Tsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hajime Iijima
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Yūko Gibu
Japonia
Najlepsze seriale:
Usagi Drop (2011) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serial)
Ayaka Suwa
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Kan Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yūsuke Handa
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Dragon Ball Super (2015) (serial)
Keiji Hirai
Japonia
Hiroki Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Magi: Sinbad no bóken (2016) (serial)
Nanacu no taizai (2014) (serial)
Brotherhood: Final Fantasy XV (2016) (serial)
武虎
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Isamu Yūsen
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)