Reżyseria:
Jack ArnoldZdjęcia:
Joseph RuttenbergObsada:
Bob Hope, Michèle Mercier, Elga Andersen, Yvonne De Carlo, Miiko Taka, Robert Sterling, Nehemiah Persoff, John McGiver, Jacques Bergerac (więcej)Opisy(1)
Having made a speech declaring every child deserves a good life, United Nations official Frank Larrimore (Hope) is put in charge of a baby girl found abandoned in UN headquarters. Agreeing to care for the tot until a suitable home is found, the bachelor is assigned to place her in the country he feels is most deserving. Pursued by a bevy of beauties who've been sent by their homelands to woo him, Frank attempts to put foreign affairs behind him while doing what's best for the baby. (oficjalny tekst dystrybutora)
(więcej)Obsada
Bob Hope
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Żołnierze (1945)
The Cat and the Canary (1939)
Bachelor in Paradise (1961)
Michèle Mercier
Francja
Najlepsze filmy:
Aimez-vous Brahms ? (1961)
I Mostri (1963)
Dożywocie (1972)
Elga Andersen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Le Mans (1971)
Windą na szafot (1958)
Le Serpent (1973)
Yvonne De Carlo
Kanada
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Korzenie (1977) (serial)
Zatoka Aniołów (1957)
Miiko Taka
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szogun (1980) (serial)
Bitwa o Midway (1976)
Sayonara (1957)
Robert Sterling
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Pan Smith jedzie do Waszyngtonu (1939)
Tylko aniołowie mają skrzydła (1939)
Johnny Eager (1941)
Nehemiah Persoff
Izrael
Najlepsze filmy:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Pół żartem, pół serio (1959)
Ostatnie kuszenie Chrystusa (1988)
John McGiver
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Nocny kowboj (1969)
Śniadanie u Tiffany'ego (1961)
Jacques Bergerac
Francja
Najlepsze filmy:
A Global Affair (1964)
Les Girls (1957)
Mission spéciale Lady Chaplin (1966)
Mickey Shaughnessy
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Stąd do wieczności (1953)
The Hangman (1959)
The Sheepman (1958)
Liselotte Pulver
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Raz, dwa, trzy (1961)
Bekenntnisse des Hochstaplers Felix Krull (1957)
A Time to Love and a Time to Die (1958)
Billy Halop
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Aniołowie o brudnych twarzach (1938)
Ślepy zaułek (1937)
Too Late for Tears (1949)
Barbara Bouchet
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
The Scarlet and the Black (1983) (film telewizyjny)
Milano calibro 9 (1972)
Opowieść do poduszki (1964)
Susan Hart
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
A Global Affair (1964)
The City Under the Sea (1965)
Dr. Goldfoot and the Bikini Machine (1965)
Kenner G. Kemp
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Deszczowa piosenka (1952)
Najlepsze lata naszego życia (1946)
Światła rampy (1952)
Jack Chefe
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
The Miracle of Our Lady of Fatima (1952)
It Started with Eve (1941)
Wszystko o Ewie (1950)
Lester Matthews
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Pan Verdoux (1947)
Sokół morski (1940)
Edward Colmans
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Columbo (1971) (serial)
Viva Zapata! (1952)
The Gun Runners (1958)
William Newell
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Najlepsze lata naszego życia (1946)
Jestem niewinny (1936)
Pan Smith jedzie do Waszyngtonu (1939)
Booth Colman
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
The Lawyer (1970)
Człowiek, którego nie było (2001)