Scenariusz:
Kateřina Bártů, Jitka Bártů, Lenka Hornová, Lucie Paulová, Jiří Suchý, Jonáš Paul (więcej)Obsada:
Ondřej Gregor Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Karel Heřmánek, Lucie Benešová, Kristýna Leichtová, Milan Šteindler, Václav Kopta, Daniela Šinkorová, Dana Batulková, Jan Šťastný, Jan Révai (więcej)Odcinki(32)
-
Výbuch (S03E01)
-
Nejlepší kamarád (S03E02)
-
Seniorgympl s.r.o. (S03E03)
-
Překvápko pro starýho (S03E04)
-
Výsledky (S03E05)
-
Rozvod (S03E06)
-
Pomocník (S03E07)
-
Kikina (S03E08)
-
Dohazovači (S03E09)
-
Výsledky (S03E10)
-
Akce a reakce (S03E11)
-
Matylda (S03E12)
-
Odhalení (S03E13)
-
Prohra (S03E14)
-
Tři rozchody a jedna svatba (S03E15)
-
Přejdi Jordán (S03E16)
-
Nová éra (S03E17)
-
Poslední výstřel (S03E18)
-
Viróza (S03E19)
-
Helenka (S03E20)
-
Dlouhá noc (S03E21)
-
Ctirad a Šárka (S03E22)
-
Podraz (S03E23)
-
Trojka z chování (S03E24)
-
Dědictví (S03E25)
-
Milionář z tělocvičny (S03E26)
-
Škola zlomených srdcí (S03E27)
-
Dvě čárky (S03E28)
-
Horší už to nebude (S03E29)
-
Pohotovost (S03E30)
Obsada
Jordan Haj
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
1864 (2014) (serial)
Aż po uszy (2014) (serial)
Extraktoři (2023) (serial)
Libuše Fanturová
Najlepsze seriale:
Poldové a nemluvně (2020) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Náměstíčko (2004) (serial)
Jaroslav Vlach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Josef Zýka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Václav Veselý
Czechy
Jarmil Škvrna
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Martin Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Lucie Chlumská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Strážce duší (2005) (serial)
Klára Cibulková
Czechosłowacja
Zdena Šubrtová
Najlepsze seriale:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Anna Bazgerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jana Radojčičová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Přísahám a slibuji (1990) (serial)
Vojtěch Lavička
Najlepsze seriale:
Škoda lásky (2013) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Josef Hervert
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
František Skřípek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Perly (1978) (serial)
České století (2013) (serial)
Úsměvy světa (1969) (serial)
Martina Macková
Najlepsze seriale:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Václav Vašák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Filip Müller
Czechy
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Jiří Weingärtner
Najlepsze seriale:
Templariusze (2017) (serial)
Banáni (2023) (serial)
Na tropie prawdy (2014) (serial)
Oto Kovařík
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)