Scenariusz:
Kateřina Bártů, Jitka Bártů, Lenka Hornová, Lucie Paulová, Jiří Suchý, Jonáš Paul (więcej)Obsada:
Ondřej Gregor Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Karel Heřmánek, Lucie Benešová, Kristýna Leichtová, Milan Šteindler, Václav Kopta, Daniela Šinkorová, Dana Batulková, Jan Šťastný, Jan Révai (więcej)Odcinki(32)
-
Výbuch (S03E01)
-
Nejlepší kamarád (S03E02)
-
Seniorgympl s.r.o. (S03E03)
-
Překvápko pro starýho (S03E04)
-
Výsledky (S03E05)
-
Rozvod (S03E06)
-
Pomocník (S03E07)
-
Kikina (S03E08)
-
Dohazovači (S03E09)
-
Výsledky (S03E10)
-
Akce a reakce (S03E11)
-
Matylda (S03E12)
-
Odhalení (S03E13)
-
Prohra (S03E14)
-
Tři rozchody a jedna svatba (S03E15)
-
Přejdi Jordán (S03E16)
-
Nová éra (S03E17)
-
Poslední výstřel (S03E18)
-
Viróza (S03E19)
-
Helenka (S03E20)
-
Dlouhá noc (S03E21)
-
Ctirad a Šárka (S03E22)
-
Podraz (S03E23)
-
Trojka z chování (S03E24)
-
Dědictví (S03E25)
-
Milionář z tělocvičny (S03E26)
-
Škola zlomených srdcí (S03E27)
-
Dvě čárky (S03E28)
-
Horší už to nebude (S03E29)
-
Pohotovost (S03E30)
Obsada
Barbora Černá
Czechy
Najlepsze seriale:
Muszkieterowie (2014) (serial)
Przekraczając granice (2013) (serial)
Hořký svět (2022) (serial)
Markéta Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
F. L. Věk (1970) (serial)
Antonín Hardt
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Miloslav Mejzlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Jelena Juklová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Czerwona linia (2018) (serial)
Iveta (2022) (serial)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (serial)
Kateřina Kaira Hrachovcová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Prima sezona (1994) (serial)
Single Man (2017) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Jan Maršál
Czechy
Lucie Černá
Czechy
Najlepsze seriale:
Muszkieterowie (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Richard Zevel
Czechy
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Jan Komínek
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Robert Nebřenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Fabián Povýšil
Najlepsze seriale:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Veronika Gajerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Jana Švandová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Marian Roden
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Dana Novák Pešková
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hvězdičky (2018) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Irena Kristeková
Najlepsze seriale:
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Przekraczając granice (2013) (serial)
Ambicja (2014) (serial)