Gympl s (r)učením omezeným - Série 3 (2013) (seria)
Reżyseria:
Vojtěch MoravecZdjęcia:
Jan DrnekObsada:
Ondřej Gregor Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Karel Heřmánek, Lucie Benešová, Kristýna Leichtová, Milan Šteindler, Václav Kopta, Daniela Šinkorová, Dana Batulková, Jan Šťastný, Jan Révai (więcej)Obsada
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Pan Tau (1971) (serial)
Лилиан Малкина
Estonia
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Jana Altmannová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Kamil Střihavka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Vendula Hlásková
Czechy
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Modré stíny (2016) (serial)
Karel Heřmánek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Pokonani (2020) (serial)
Jakub Grafnetr
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tátové na tahu (2018) (serial)
Ach, ty vraždy! (2010) (serial)
4teens (2011) (serial)
Vojtěch Machuta
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Život je hra (2018) (serial)
Natálie Halouzková
Czechy
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Vojtěch Vondráček
Czechy
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Božena (2021) (serial)
Anastasia Chocholatá
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Ivana Korolová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anča a Pepík (2017) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ať žijí rytíři! (2010) (serial)
Milan Slepička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Příběhy včelích medvídků (1984) (serial)
1864 (2014) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Michal Slaný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Helena Vondráčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Susedia (2006) (serial)
Jiří Weingärtner
Najlepsze seriale:
Templariusze (2017) (serial)
Banáni (2023) (serial)
Na tropie prawdy (2014) (serial)
Daniel Navrátil
Najlepsze seriale:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)