Odcinki(33)
-
A to je teprve začátek! (S01E01)
-
Dva nula pro Adama (S01E02)
-
Majčina volba (S01E03)
-
Píseň pro Elišku (S01E04)
-
V pasti (S01E05)
-
Nová úča (S01E06)
-
Divná holka (S01E07)
-
Velká sestra (S01E08)
-
Školní lásky (S01E09)
-
Všechno špatně (S01E10)
-
A co dál? (S01E11)
-
Z deště pod okap (S01E12)
-
O fous (S01E13)
-
Čí je to dítě? (S01E14)
-
Útěk (S01E15)
-
Vraťte se domů (S01E16)
-
Haleluja (S01E17)
-
Šťastné narozeniny (S01E18)
-
Spousta možností (S01E19)
-
Oko za oko (S01E20)
-
Prásk! (S01E21)
-
Královna plesu (S01E22)
-
Cukr a bič (S01E23)
-
Hvězdná válka (S01E24)
-
Dva kohouti (S01E25)
-
Hozená rukavice (S01E26)
-
Bolavá hlava (S01E27)
-
Prstýnek (S01E28)
-
Štěnice (S01E29)
-
Stůj nebo střelím (S01E30)
Obsada
Jan Maršál
Czechy
Natálie Halouzková
Czechy
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Fabián Povýšil
Najlepsze seriale:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Petr Kutheil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Alois Ponížil
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Poldové a nemluvně (2020) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Karel Heřmánek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Pokonani (2020) (serial)
Vendula Hlásková
Czechy
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Modré stíny (2016) (serial)
Michaela Dittrichová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Vojtěch Vondráček
Czechy
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Božena (2021) (serial)
Vojtěch Machuta
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Život je hra (2018) (serial)
Hana Tomášová
Najlepsze seriale:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Letiště (2006) (serial)
Berenika Suchánková
Najlepsze seriale:
Národní házená (2022) (serial)
Odznak Vysočina (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Kamil Halbich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slávek Bílský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Jiří Zapletal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jiří Kout
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Czerwona linia (2018) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Václav Veselý
Czechy
René Přibil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Martin Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)