Zdjęcia:
Roger LanserMuzyka:
Greg J. WalkerObsada:
Essie Davis, Nathan Page, Miriam Margolyes, Anna McGahan, Anthony J. Sharpe, Kate Jenkinson, Bille Brown, Danielle Cormack, Jonny Pasvolsky, Anna Bamford (więcej)Serie(3) / Odcinki(34)
Opisy(1)
Daj się zaprosić do wykwintnego, ekscytującego, a czasem też niebezpiecznego świata pierwszej damy Australii — detektyw Phryne Fisher. (Netflix)
Obsada
Vince Colosimo
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Spartacus (2010) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
David Field
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Simon Lyndon
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Mystery Road: The Series (2018) (serial)
Fletcher Humphrys
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Jack Irish (2016) (serial)
Terry Norris
Australia
Najlepsze seriale:
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Jack Irish (2016) (serial)
Bloom (2019) (serial)
Shareena Clanton
Australia
Najlepsze seriale:
Wszystkie kwiaty Alice Hart (2023) (serial)
Wentworth. Więzienie dla kobiet (2013) (serial)
Ash kontra martwe zło (2015) (serial)
Dan O'Connor
Australia
Najlepsze seriale:
Mała Brytania w Ameryce (2008) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Death in Paradise (2011) (serial)
Neil Pigot
Australia
Najlepsze seriale:
The Girl from Tomorrow (1991) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Secret City (2016) (serial)
Andrew Blackman
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Superwog (2017) (serial)
Nicholas Bell
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Operacja ratunkowa w tajlandzkiej jaskini (2022) (serial)
Rake (2010) (serial)
Arthur Angel
Najlepsze seriale:
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Kaznodzieja (2016) (serial)
Mystery Road: The Series (2018) (serial)
Kerry Walker
Australia
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Faraway Downs (2023) (serial)
Jeremy Lindsay Taylor
Australia
Najlepsze seriale:
Wszystkie kwiaty Alice Hart (2023) (serial)
Bitwa o Gallipoli (2015) (serial)
Underbelly (2008) (serial)
Alicia Gardiner
Najlepsze seriale:
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
SeaChange (1998) (serial)
Deadloch (2023) (serial)
Maude Davey
Najlepsze seriale:
Summer Heights High (2007) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Pozostawieni (2014) (serial)
Travis McMahon
Australia
Najlepsze seriale:
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Patolog (2018) (serial)
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Hamish Michael
Australia
Najlepsze seriale:
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Janet King (2014) (serial)
Marzenia i koszmary (2006) (serial)
Danielle Horvat
Australia
Najlepsze seriale:
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Patolog (2018) (serial)
Sea Patrol (2007) (serial)
Renai Caruso
Najlepsze seriale:
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Superwog (2017) (serial)
Satisfaction (2007) (serial)
Debra Lawrance
Australia
Najlepsze seriale:
Wentworth. Więzienie dla kobiet (2013) (serial)
Please Like Me (2013) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)