Reżyseria:
Jaroslav BrabecZdjęcia:
Petr KoblovskýObsada:
Marie Málková, David Švehlík, Oldřich Vlach, Jitka Smutná, Lenka Vlasáková, Jaroslava Obermaierová, Svatopluk Skopal, Jan Vlasák, Jana Pidrmanová, Jan Vondráček, Jan Novotný, Pavel Nečas (więcej)Obsada
Marie Málková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rána z milosti (2005) (film telewizyjny)
Commedia finita (2023) (nagranie teatralne)
Hodný chlapec (2004) (film telewizyjny)
David Švehlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
W cieniu (2012)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jitka Smutná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lenka Vlasáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Lea (1996)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Svatopluk Skopal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Jan Vlasák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Jana Pidrmanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Ztracená brána (2012) (serial)
Manon Lescaut (2021)
Jan Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Jan Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Pavel Nečas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Čaj u královny (2008) (nagranie teatralne)
Michaela Tomešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Šejdrem (2008) (film telewizyjny)
Den dobrých skutků (2001) (film telewizyjny)
Daniel Fikejz
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Aplaus (2012) (film telewizyjny)
Marie Spurná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Nevinné lži (2013) (serial)
Zázrak v černém domě (2008) (nagranie teatralne)
Radka Rüster
Najlepsze filmy:
Hop nebo trop (2004) (serial)
Aplaus (2012) (film telewizyjny)
Miloslav Tichý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Oktopus (2023) (serial)
Docent (2023) (serial)
Cesta do tmy (2023) (film telewizyjny)
Martin Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
České století (2013) (serial)
Michal Kern
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ženy v pokušení (2010)
Přišla v noci (2023)
Láska je láska (2012)
Jaromír Meduna
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Popel a pálenka (2001) (nagranie teatralne)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)