Naruto sugoi dorjoku: Rock Lee no seišun Full-Power ninden
Reżyseria:
Masaharu WatanabeScenariusz:
Kento ShimoyamaZdjęcia:
Kazumi YokooObsada:
Yôichi Masukawa, Junko Takeuchi, Yukari Tamura, Kōichi Tōchika, Chie Nakamura, Masashi Ebara, Kazuhiko Inoue, Kōsuke Toriumi, Nana Mizuki, Shōtarō Morikubo, Kentarō Itō, Masako Katsuki, Kujira (więcej)Opisy(1)
The final battle against Sasuke is now. Lady Tsunade tasks Lee's team with an S-Ranked mission: Prepare a cherry blossom viewing party. (Crunchyroll)
Obsada
Yôichi Masukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Naruto (2002) (serial)
Mósó dairinin (2004) (serial)
Junko Takeuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kōichi Tōchika
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Major (2004) (serial)
Chie Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Dororo (2019) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Masashi Ebara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kōsuke Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Shōtarō Morikubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kentarō Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Masako Katsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Kujira
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Noriaki Sugiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
Rikiya Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Baron Yamazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mawaru Penguindrum (2011) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Kateikjó Hitman Reborn! (2006) (serial)
Tōru Ōkawa (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)