Występują
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Dalibor Gondík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Faust (1989) (film telewizyjny)
Ladislav Županič
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Petr Vágner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Joan of Arc (1999) (film telewizyjny)
Dune (2000) (serial)
Wojna Harta (2002)
Pavel Trávníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Josef Carda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Jakub a jeho pán (2014) (nagranie teatralne)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Ivan Vodochodský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tajemství (2007) (nagranie teatralne)
Kochanek królowej (2012)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Aleš Cibulka
Czechosłowacja
Petr Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trhák (1980)
Droga z miasta (2000)
Angelika (2007) (nagranie teatralne)
Lumír Olšovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wycieczkowicze (2006)
Hodina pravdy (2000) (film telewizyjny)
O pyšném panovníkovi (1998) (film telewizyjny)
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Ivo Šmoldas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kolotoč (2007) (film telewizyjny)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Antonín Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (nagranie teatralne)
S tvojí dcerou ne (1997) (nagranie teatralne)
Janek i Marzenka (1980)
Jana Bobošíková st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Čepel smrti (2009)
Vladimír Franz
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný most (1996)
Stanislav Hložek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pocta Haně Zagorové (2024) (koncert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (koncert)
Plaváček (1986) (film telewizyjny)
Daniel Nekonečný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Jediná na světě (1995) (film telewizyjny)
Perinbaba a Dva svety (2023)
Ivo Jahelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Bastardi 2 (2011)
Radim Uzel
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (film telewizyjny)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)