Scenariusz:
Ivana SovišováObsada:
Jan Cimický, Patricie Strouhalová, Jaroslav Samson Lenk, Václav Žmolík, Jiří Žáček, Ondřej Suchý, Simona Chytrová, Milan Markovič, Milan Kňažko, Vít Olmer, Mojmír Maděrič, Josef Carda (więcej)Odcinki(30)
-
13. komnata Jana Cimického (S15E01)
-
13. komnata Báry Vaculíkové (S15E02)
-
13. komnata Jaroslava Samsona Lenka (S15E03)
-
13. komnata Ondřeje Suchého (S15E04)
-
13. komnata Milana Markoviče (S15E05)
-
13. komnata Jiřího Slívy (S15E06)
-
13. komnata Mojmíra Maděriče (S15E07)
-
13. komnata Gabriely Koukalové (S15E08)
-
13. komnata Teny Elefteriadu (S15E09)
-
13. komnata Zdeňka Maryšky (S15E10)
-
13. komnata Renaty Kalenské (S15E11)
-
13. komnata Jana Vodňanského (S15E12)
-
13. komnata Josefa Cardy (S15E13)
-
13. komnata Václava Noida Bárty (S15E14)
-
13. komnata Viktora Dyka (S15E15)
-
13. komnata Jožky Šmukaře (S15E16)
-
13. komnata Karla Zimy (S15E17)
-
13. komnata Petra Baťka (S15E18)
-
13. komnata Ireny Budweiserové (S15E19)
-
13. komnata Zdeňka Podhůrského (S15E20)
-
13. komnata Magdaleny Reifové (S15E21)
-
13. komnata Sandry Pogodové (S15E22)
-
13. komnata Ladislava Raego Phama (S15E23)
-
13. komnata Rostislava Osičky (S15E24)
-
13. komnata Ladislava Potměšila (S15E25)
-
13. komnata Lukáše Drymla (S15E26)
-
13. komnata Pavla Pafka (S15E27)
-
13. komnata Jiřího Klema (S15E28)
-
13. komnata Tomáše Hauptvogela (S15E29)
-
13. komnata Kristýny Frejové (S15E30)
Obsada
Markéta Dobiášová
Czechosłowacja
Jan Vodňanský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial) - m.a.
Jana Švandová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Karel Heřmánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Jan Kačer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jiří Štrébl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Informator (2020) (serial)
Jan Antonín Pitínský
Czechosłowacja
Táňa Fischerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Jiřina Šiklová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dabing Street (2018) (serial)
Jitka Vodňanská
Protektorat Czech i Moraw
Petr Skoumal (m.a.)
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chaloupka na vršku (2006) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial) - m.a.
Hana Středová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři králové (1998) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Václav Noid Bárta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Atentát (2015) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Jožka Šmukař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
To nevymyslíš! (2005) (serial)
Zuzana Burešová
Czechosłowacja
Karel Zima
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
České století (2013) (serial)
Petr Batěk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
České století (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)