Reżyseria:
Petr NikolaevZdjęcia:
David PloyharMuzyka:
Kristian KollObsada:
Ondřej Vetchý, Lukáš Vaculík, Jan Vondráček, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Kryštof Hádek, Pavel Nečas, Filip Kaňkovský, Andrej Hryc, Zuzana Čapková (więcej)Opisy(1)
The Godfather's Story tells about the rise and fall of a person who worked his way up from dealing in digital watches to the position of a grey eminence of Czech politics. Two worlds collide in the film – the belief in the right of the stronger and smarter and the belief in justice. We follow the riveting duel between a representative of law and order and a person who changes the rules to suit himself. Police Inspector Cajthaml has dedicated his life to trailing the Godfather and he never lost his faith in the victory of justice. (oficjalny tekst dystrybutora)
(więcej)Obsada
Tomáš Zielinski
Najlepsze filmy:
Młyn Habermanna (2010)
Příběh kmotra (2013)
Silný kafe (2004)
Patrik Vojtíšek
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Příběh kmotra (2013)
Sytuacja awaryjna (2022)
Daniel Šváb
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Praha stověžatá (2016) (nagranie teatralne)
Příběh kmotra (2013)
Prodaná nevěsta (2015) (nagranie teatralne)
Petr Jeništa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Jedno życie (2023)
Jaroslav Achab Haidler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Zkrocení zlé ženy (2016) (nagranie teatralne)
W cieniu (2012)
Martin Dusbaba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
...a bude hůř (2007)
Příběh kmotra (2013)
Ladislav Ondřej
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběh kmotra (2013)
Hop nebo trop (2004) (serial)
Probudím se včera (2012)
Jiří Král
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Martin Havelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Martin Diro
Najlepsze filmy:
Příběh kmotra (2013)
Martin a Venuše (2012)
Petr Stach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Szarlatan (2020)
Josef Dorážka
Najlepsze filmy:
Příběh kmotra (2013)
Peter Štefek
Najlepsze filmy:
Příběh kmotra (2013)
Zdeněk Maryška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Zbojník (2023)
Zdeněk Mucha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Czerwona linia (2018) (serial)
Tylko o rodzinnych sprawach (1990)
Debora Štolbová
Najlepsze filmy:
Czerwona linia (2018) (serial)
Příběh kmotra (2013)
Zmowa milczenia (2017) (serial)
Helenka Brabcová
Najlepsze filmy:
Příběh kmotra (2013)
Ludmila Hájková
Najlepsze filmy:
Příběh kmotra (2013)
Naďa Vinecká
Najlepsze filmy:
Příběh kmotra (2013)
Kameňák 2 (2004)
Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické 2. - Vzpoura začíná (2008)