Występują
Václav Kopta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Dowód osobisty (2010)
Koncert pro Martu (2022) (koncert) - prezenter
Aleš Háma
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Periferie (1996) (film telewizyjny)
Vůně vanilky (2001) (film telewizyjny)
Sandra Pogodová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (film telewizyjny)
Miluše Bittnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bankrotáři (2003) (film telewizyjny)
Hodina klavíru (2007) (film telewizyjny)
Nejlepší přítel (2017) (film telewizyjny)
Lukáš Pavlásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Dowód osobisty (2010)
Korunní princ (2015) (film telewizyjny)
Roman Vojtek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Volha (2023) (serial)
Babylon (2002) (nagranie teatralne)
Devatenáct klavírů (2008) (film telewizyjny)
Jitka Čvančarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Babylon (2002) (nagranie teatralne)
Lukáš Langmajer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Mężczyźni w nadziei (2011)
Młode wino (2008)
Olga Lounová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Gump: Pies, który nauczył ludzi żyć (2021)
Mężczyzna idealny (2004)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Martin Písařík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ztracená brána (2012) (serial)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Obraz Doriana Graye (2010) (nagranie teatralne)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Naši furianti (2006) (nagranie teatralne)
Pavla Tomicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Figarova svatba (2012) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jedlíci čokolády (2022) (nagranie teatralne)
Radim Uzel
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (film telewizyjny)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Martin Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Miroslav Hanuš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Pavel Nečas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Čaj u královny (2008) (nagranie teatralne)
Vladimír Kratina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
David Suchařípa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Les Misérables (2000) (serial)
Eva Holubová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Szkoła podstawowa (1991)
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)