Obsada:
Marek Eben (przewodnik), Sabina Laurinová, Jiří Langmajer, Pavel Trávníček, Lubomír Lipský st., Klára Jandová, Jan Hartl, Miroslava Pleštilová, Jaromír Dulava, Miroslav Vladyka, Jitka Smutná (więcej)Odcinki(20)
-
Genová inženýrka (E01)
-
Zákeřná diagnóza (E02)
-
Ukradený automobil (E03)
-
Facka (E04)
-
Překvapení (E05)
-
Jak jsme si přečetli Čapka (E06)
-
Milenka dvou pánů (E07)
-
Polobotky (E08)
-
Poslední koncert (E09)
-
Lakomec (E10)
-
Zlatá česká hlavička (E11)
-
Pražák (E12)
-
Širák (E13)
-
Generální zkouška (E14)
-
In flagranti (E15)
-
Smolař (E16)
-
Dobra wiadomość (E17)
-
Brýle (E18)
-
Konečně v novém (E19)
-
Ztráty a nálezy (E20)
Obsada
Johan Kolínský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Přízraky mezi námi (2000) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Kamila Špráchalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
František Němec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Bronislav Poloczek
Polska
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Jan Kalous
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Ohrožené prázdniny (1990) (serial)
Martin Písařík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Dopad (2023) (serial)
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Karel Augusta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Byli jednou dva písaři (1972) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Ivana Andrlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Létající Čestmír (1983) (serial)
Ivana Chýlková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Vlastimil Zavřel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Václav Vydra nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Libuše Pospíšilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Jiří Sovák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Byli jednou dva písaři (1972) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Vlastimil Brodský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Leoš Suchařípa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Jiří Hálek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Byli jednou dva písaři (1972) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)