Zdjęcia:
Yuuki KawashitaMuzyka:
Tetsuya TakahashiObsada:
Akio Ōtsuka, Maaya Sakamoto, Atsuko Tanaka, Yūji Ueda, G.K. Bowes, Kat Purgal, Hiroshi Yanaka, Tôru Nara, Osamu Saka, Tsutomu Isobe, Rikiya Koyama (więcej)Odcinki(12)
-
Sono toko, Blade (E01)
-
Kurutta Sekai (E02)
-
Vanpaia Hantā (E03)
-
Šónen no hibi (E04)
-
Hikaru šima (E05)
-
Mahói no otoko (E06)
-
Day Walker to mutant (E07)
-
Eien no mokuširoku (E08)
-
Šitei no kizuna (E09)
-
Dókoku no uzu e (E10)
-
Aibó (E11)
-
Jami no mukógawa (E12)
Obsada
Akio Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Maaya Sakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
G.K. Bowes
Najlepsze seriale:
Liga Młodych (2010) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Miłość, śmierć i roboty (2019) (serial)
Kat Purgal
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Shameless - Niepokorni (2011) (serial)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (serial)
American Horror Story (2011) (serial)
Hiroshi Yanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Tôru Nara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Osamu Saka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Tsutomu Isobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Rikiya Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Nanaho Katsuragi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šigofumi (2008) (serial)
Najica dengeki sakusen (2001) (serial)
Kami-sama kazoku (2006) (serial)
Satomi Moriya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
茂木孝允
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
菊本平
Japonia
Najlepsze seriale:
Steins;Gate (2011) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
岡田栄美
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Takuma Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Shunsuke Sakuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Seiko Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Uoken
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)