Zdjęcia:
Yuuki KawashitaMuzyka:
Tetsuya TakahashiObsada:
Akio Ōtsuka, Maaya Sakamoto, Atsuko Tanaka, Yūji Ueda, G.K. Bowes, Kat Purgal, Hiroshi Yanaka, Tôru Nara, Osamu Saka, Tsutomu Isobe, Rikiya Koyama (więcej)Odcinki(12)
-
Sono toko, Blade (E01)
-
Kurutta Sekai (E02)
-
Vanpaia Hantā (E03)
-
Šónen no hibi (E04)
-
Hikaru šima (E05)
-
Mahói no otoko (E06)
-
Day Walker to mutant (E07)
-
Eien no mokuširoku (E08)
-
Šitei no kizuna (E09)
-
Dókoku no uzu e (E10)
-
Aibó (E11)
-
Jami no mukógawa (E12)
Obsada
Chieko Kagose
Japonia
Najlepsze seriale:
K-ON! (2009) (serial)
Blue Exorcist (2011) (serial)
Jondemasu jo, Azazel-san. (2011) (serial)
Eiji Maruyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Tomoyuki Higuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Tetsu Shiratori
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Rumi Kasahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Mósó dairinin (2004) (serial)
Gō Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Masahiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Masayuki Omoro
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Jin Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Ōki Sugiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Hiroko Ushida
Japonia
Najlepsze seriale:
Steins;Gate (2011) (serial)
My Daemon (2023) (serial)
Dragon Ball Super (2015) (serial)
Junko Minagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Jin Hirao
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Ayahi Takagaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)