Blade
Animowany / Sensacyjny / Fantasy / Horror
Japonia / Stany Zjednoczone,
2011, 24 min
Scenariusz:
Kenta FukasakuZdjęcia:
Yuuki KawashitaMuzyka:
Tetsuya TakahashiObsada:
Akio Ōtsuka, Maaya Sakamoto, Junko Minagawa, Atsuko Tanaka, Sayaka Ōhara, Jin Hirao, Nanaho Katsuragi, Shinpachi Tsuji, Tōru Ōkawa, Osamu Saka, 岡田栄美, Satomi Moriya, Seiko Yoshida, Tsutomu Isobe, 岩崎正寛 (więcej)Obsada
Akio Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Maaya Sakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Junko Minagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Jin Hirao
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Nanaho Katsuragi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šigofumi (2008) (serial)
Najica dengeki sakusen (2001) (serial)
Kami-sama kazoku (2006) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Osamu Saka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
岡田栄美
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Satomi Moriya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Seiko Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Tsutomu Isobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
岩崎正寛
Japonia
Najlepsze seriale:
Tegami bači (2008) (serial)
Kidó senši Gundam Unicorn (2010) (serial)
Deadman Wonderland (2011) (serial)
原田大輔
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Blade (2011) (serial)