Sket Dance
Reżyseria:
Keiichirō KawaguchiScenariusz:
Junki TakegamiZdjęcia:
入部章Muzyka:
Shûhei NaruseObsada:
Hiroyuki Yoshino, Ryōko Shiraishi, Tomokazu Sugita, Jōji Nakata, Akeno Watanabe, Kenta Miyake, Megumi Toyoguchi, Yuki Kashiwagi, Miki Itō, Mitsuhiro Sakamaki, Yuka Saitō, Kōzō Dōzaka (więcej)Obsada
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ryōko Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Tomokazu Sugita
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Jōji Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yuki Kashiwagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hanazakari no kimitači e: ikemen paradaisu 2011 (2011) (serial)
Sket Dance (2011) (serial)
Tales of the Abyss (2008) (serial)
Miki Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Mitsuhiro Sakamaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Yuka Saitō
Japonia
Kōzō Dōzaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Yuuka Nakatsukasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Ballroom e jókoso (2017) (serial)
Genšiken 2 (2007) (serial)
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Shinnosuke Tachibana
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Kaori Nazuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Nobuyuki Hiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Kōichi Bandō
Japonia
Najlepsze seriale:
Bakuman. (2010) (serial)
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serial)
Katanagatari (2010) (serial)
Hiroki Gotō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Chihiro Tagaino
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)