Hana-saku iroha
Japonia,
2011, 25 min
Reżyseria:
Masahiro AndōScenariusz:
Tatsuhiko UrahataZdjęcia:
Satoshi NamikiMuzyka:
Shiroh HamaguchiObsada:
Kanae Itō, Aki Toyosaki, Chiaki Omigawa, Mamiko Noto, Haruka Tomatsu, Tamie Kubota, Kenji Hamada, Junji Majima, Jun'ichi Suwabe, Ayumi Tsunematsu, Tarô Yamaguchi, Chō, Mitsuru Ogata, Fuyuka Ono (więcej)Obsada
Kanae Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Aki Toyosaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Chiaki Omigawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Jofukaši no uta (2022) (serial)
Soul Eater (2008) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Haruka Tomatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Tamie Kubota
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Gin no sadži (2013) (serial)
Kenji Hamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Junji Majima
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ayumi Tsunematsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Tarô Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Chō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Mitsuru Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Fuyuka Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Major (2004) (serial)
Hisako Kanemoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Yutaka Aoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Kiyoko Miyazawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)