Reżyseria:
Ján RoháčWykonawca:
Vladimír Menšík, Karel Gott, Hana Zagorová, Stella Zázvorková, Dagmar Havlová, Naďa Urbánková, Ljuba Hermanová, Jiří Korn, Laďka Kozderková (więcej)Występują
Josef Dvořák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Vladimír Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gdy przychodzi kot (1963)
Malí medvědáři (1957)
Proszę ostrzej (1956)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Pavlína Filipovská
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (nagranie teatralne)
Člověk z půdy (1961) (nagranie teatralne)
Zdeněk Podskalský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Postrzyżyny (1980)
Spanilá jízda (1963)
Karel Štědrý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zuzana je zase sama doma (1961) (film telewizyjny)
Noc na Karlštejně (1973)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Uršula Kluková
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Czuły barbarzyńca (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (film telewizyjny)
Věra Křesadlová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Skowronki na uwięzi (1969)
Intymne oświetlenie (1965)
Zart (1968)
Marie Rottrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (koncert)
Eva Máziková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (koncert)
Smršť (2024)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Rudolf Jelínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Waldemar Matuška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lemoniadowy Joe (1964)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Felix Holzmann
Czechosłowacja
Viktor Maurer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Josef Langmiler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Milan Klásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Helena Růžičková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Światowcy (1969)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Miloš Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Petr Kostka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)