Kryminał / Fantasy / Horror
Kanada,
(2013–2014), 9 h 29 min
(Liczba minut: 43–44 min)
Twórcy:
Michelle LovrettaZdjęcia:
Craig WrightMuzyka:
Benjamin PinkertonObsada:
Anna Silk, Kris Holden-Ried, Rob Archer, Katherine Ashby, Ksenia Solo, Zoie Palmer, Richard Howland, Rachel Skarsten, Tim Rozon, Emmanuelle Vaugier (więcej)VOD (1)
Odcinki(13)
-
In Memoriam (S04E01)
-
Sleeping Beauty School (S04E02)
-
Lovers. Apart. (S04E03)
-
Turn to Stone (S04E04)
-
Let the Dark Times Roll (S04E05)
-
Of All the Gin Joints (S04E06)
-
La Fae Époque (S04E07)
-
Groundhog Fae (S04E08)
-
Destiny's Child (S04E09)
-
Waves (S04E10)
-
End of a Line (S04E11)
-
Origin (S04E12)
-
Dark Horse (S04E13)
Obsada
Ian Matthews
Najlepsze seriale:
Queer as Folk (2000) (serial)
Gangland Undercover (2015) (serial)
Orphan Black (2013) (serial)
Scott McCord
Kanada
Najlepsze seriale:
Grzesznik (2017) (serial)
Totalna porażka (2007) (serial)
Czarna lista (2013) (serial)
Marci T. House
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Battlestar Galactica (2004) (serial)
The Expanse (2015) (serial)
Julie and the Phantoms (2020) (serial)
Adam Kenneth Wilson
Najlepsze seriale:
The Expanse (2015) (serial)
Reacher (2022) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
Christine Horne
Kanada
Najlepsze seriale:
American Crime Story (2016) (serial)
Towarzysze podróży (2023) (serial)
Legion (2017) (serial)
Karen Cliche
Kanada
Najlepsze seriale:
The Dresden Files (2007) (serial)
Runaway (2006) (serial)
Republika Doyle'ów (2010) (serial)
Brandon Firla
Kanada
Najlepsze seriale:
Kompania braci (2001) (serial)
W garniturach (2011) (serial)
Współczesna rodzina (2009) (serial)
Kate Todd
Kanada
Najlepsze seriale:
Głowa rodziny (1999) (serial)
The L.A. Complex (2012) (serial)
Zagubiona tożsamość (2010) (serial)
Matthew Lemche
Kanada
Najlepsze seriale:
Towarzysze podróży (2023) (serial)
Zagubiona tożsamość (2010) (serial)
Linzee Barclay
Najlepsze seriale:
Zagubiona tożsamość (2010) (serial)
Sadie Alter
Najlepsze seriale:
Zagubiona tożsamość (2010) (serial)
Todd Campbell
Najlepsze seriale:
Ania, nie Anna (2017) (serial)
Kim's Convenience (2016) (serial)
Zagubiona tożsamość (2010) (serial)
Jennifer Dale
Kanada
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
The Ray Bradbury Theater (1985) (serial)
Philip Marlowe, Private Eye (1983) (serial)
Jonathan Watton
Najlepsze seriale:
Burmistrz Kingstown (2021) (serial)
Opowieść podręcznej (2017) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Joris Jarsky
Kanada
Najlepsze seriale:
Reacher (2022) (serial)
Bad Blood (2017) (serial)
Gwiezdne Wrota: Atlantyda (2004) (serial)
Jadyn Wong
Najlepsze seriale:
Caprica (2009) (serial)
Being Erica (2009) (serial)
Zagubiona tożsamość (2010) (serial)
Glenda MacInnis
Najlepsze seriale:
Zagubiona tożsamość (2010) (serial)
Bitten (2014) (serial)
Ken Hall
Kanada
Najlepsze seriale:
The Umbrella Academy (2019) (serial)
See (2019) (serial)
Detektyw Murdoch (2008) (serial)
R.D. Reid
Najlepsze seriale:
Traders (1996) (serial)
A Nero Wolfe Mystery (2000) (serial)
Due South (1994) (serial)
Darryl Hinds
Najlepsze seriale:
The Expanse (2015) (serial)
Designated Survivor (2016) (serial)
Combat Hospital (2011) (serial)