Nesmrteľní
Reżyseria:
Stanislav PárnickýZdjęcia:
Laco KrausMuzyka:
Boro LoganObsada:
Maroš Kramár, Miroslav Noga, Soňa Norisová, Táňa Pauhofová, Adrian Jastraban, Ľubomír Paulovič, Jakub Gogál, Petra Molnárová, Filip Tůma, Hana Letková Gajdošová, Ľubica Očková, Ladislav Konrád (więcej)Obsada
Maroš Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Miroslav Noga
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Vianočné rozprávanie (1996) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Soňa Norisová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Táňa Pauhofová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Adrian Jastraban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Informator (2020) (serial)
Ľubomír Paulovič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Jakub Gogál
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Zwycięzca (2023) (serial)
Kuchyňa (2018) (serial)
Petra Molnárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Mafstory (2006) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Filip Tůma
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Druhá šanca (2022) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Susedia (2006) (serial)
Hana Letková Gajdošová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Ľubica Očková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Ladislav Konrád
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Štúrovci (1991) (serial)
Stano Král
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Mária Landlová
Najlepsze seriale:
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Dr. Dokonalý (2012) (serial)
Zuzana Frenglová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Martin Madej
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Susedia (2006) (serial)
Delukse (2019) (serial)
Vanesa Antovská
Słowacja
Najlepsze seriale:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Zoo (2016) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Timur Kramár
Słowacja
Najlepsze seriale:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Chlapi neplačú (2013) (serial)