Scenariusz:
Eun-sang LeeOdcinki(20)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
Obsada
Soo-jong Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeonwoo (2010) (serial)
Tae-ran Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeonwoo (2010) (serial)
SKY kaeseul (2018) (serial)
Deok-hwa Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yawang (2013) (serial)
Smile (2009) (serial)
Otsomae Bolkeun Kkeutdong (2021) (serial)
Tae-woo Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeonwoo (2010) (serial)
Keurimineol maindeu (2017) (serial)
Sang-wook Ryoo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeonwoo (2010) (serial)
Won-hee Lim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (serial)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (serial)
Nangmandagteo Kimsaboo (2016) (serial)
Dong-hyun Seo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeonwoo (2010) (serial)
Hooayoo - hakgyo 2015 (2015) (serial)
Yeougaksibyeol (2018) (serial)
Seong-jin Nam
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeonwoo (2010) (serial)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (serial)
Byuti insaideu (2018) (serial)
Roe-ha Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeonwoo (2010) (serial)
Gongjooeui namja (2011) (serial)
Yeonin (2006) (serial)
In-hye Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeonwoo (2010) (serial)
Kwaegeolchoonhyang (2005) (serial)
Seung-hyo Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeonwoo (2010) (serial)
Yookryongi nareusha (2015) (serial)
Nado, kkot! (2011) (serial)
Yong-joon Ahn
Korea Południowa
Sang-wook Park
Korea Południowa
Myeong-soo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Jeonwoo (2010) (serial)
Seong-yong Han
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Madeo (2018) (serial)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (serial)
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Tae-woong Yoo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeonwoo (2010) (serial)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (serial)
O! mai reidi (2010) (serial)
Hee-tae Jung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Deo paekiji (2017) (serial)
Heon-tae Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Siti hyunteo (2011) (serial)
Kyeong-in Hong
Korea Południowa
Sa-Myung Han
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Laipeu on maseu (2018) (serial)
Baekileui nanggunnim (2018) (serial)
Jeonwoo (2010) (serial)