Zdjęcia:
尾崎隆晴Obsada:
Minori Chihara, Takehito Koyasu, Yūji Ueda, Kana Hanazawa, Yū Kobayashi, Sayuri Yahagi, Yōko Hikasa, Ichitarō Ai, Kazusa Aranami, Inori Minase (więcej)Odcinki(13)
-
Maja no jogen (E01)
-
Bunmei no tórai (E02)
-
Umaši kaze, fukinukete (E03)
-
Bunmei no hókai (E04)
-
Nacu no kozue (E05)
-
Bunmei no mičinori (E06)
-
Maja no amigo (E07)
-
Manma amíja! (E08)
-
Juki no akari (E09)
-
Danro no akari (E10)
-
Maja no ši (E11)
-
Sen no kaze, bi no tomejuki (E12)
-
Maja no bunmei (E13)
Obsada
Chihiro Tagaino
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Hayato Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Usagi Drop (2011) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Takuya Kirimoto
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Ikumi Hayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Ayahi Takagaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
二又一成
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
久川綾
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Shūhei Takubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Pluto (2023) (serial)
江川大輔
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Tsutomu Sumiyoshiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Seikimacu Occult gakuin (2010) (serial)
Dragon Crisis! (2011) (serial)
Jou Mikami
Japonia
Najlepsze seriale:
Dia no Ace (2013) (serial)
Seikimacu Occult gakuin (2010) (serial)
Masanori Machida
Japonia
Tarou Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
ReLIFE (2016) (serial)
Bungó Stray Dogs (2016) (serial)
Seikimacu Occult gakuin (2010) (serial)
Kiyohito Yoshikai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Reiko Sasakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Šiki (2010) (serial)
児玉明日美
Japonia
Najlepsze seriale:
Džundžó Romantica (2008) (serial)
K-ON! (2009) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Yû Shimaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
長谷美希
Japonia
Najlepsze seriale:
Kono subaraší sekai ni šukufuku o! (2016) (serial)
Little Witch Academia (2017) (serial)
Kono subarašii sekai ni bakuen o! (2023) (serial)
安芸けい子
Japonia
Najlepsze seriale:
Šiki (2010) (serial)
Kore wa zombie desu ka? (2011) (serial)
Seikimacu Occult gakuin (2010) (serial)
Ayu Shouji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ore dake Level Up na Ken (2024) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
Mikakunin de šinkókei (2014) (serial)