Reżyseria:
Anna ProcházkováZdjęcia:
Ivan KoudelkaMuzyka:
Otmar MáchaObsada:
Jana Preissová, Viktor Preiss, Libuše Havelková, Taťjana Medvecká, Věra Bublíková, Josef A. Stehlík, Květa Fialová, Blažena Holišová, Věra Kubánková, Alena Procházková, Lída Plachá (więcej)Obsada
Jana Preissová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
Viktor Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Libuše Havelková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Příběh dušičkový (1964) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Věra Bublíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Jutro się policzymy, kochanie (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Josef A. Stehlík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Blažena Holišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Věra Kubánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dzika planeta (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (nagranie teatralne)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Alena Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Lída Plachá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Bratranec Pons (1973) (film telewizyjny)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Eva Boušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bratránek z Batávie (1976) (film telewizyjny)
Vídeňská krev (1973) (film telewizyjny)
Vinobraní (1972) (film telewizyjny)
Jiří Wohanka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Łobuziaki (1975)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Miriam Kantorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Bohumil Šeda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romanetto (1970) (film telewizyjny)
Pracka v láhvi (1978) (film telewizyjny)
Co je platno kázat (1977) (film telewizyjny)