Obsada:
Oľga Feldeková (prezenter), Ivo Gogál, Emil Horváth ml., Ľubo Gregor, Zita Furková, Jana Nagyová Pulm, Dušan Szabó, Ivan Béla Vojtek, Mária Hájková, Milan Lasica, Miroslav Noga, Jana Oľhová (więcej)Obsada
Jaroslav Filip
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Štúrovci (1991) (serial)
Smejeme sa storočiami (1983) (serial)
Stanislav Dančiak
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Zbojník Jurošík (1991) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Peter Debnár
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
Nech žije deduško (1978) (serial)
Eva Večerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Andrej Hryc
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Kamila Magálová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Vladimír Obšil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pltník Paľko a vodník Venček (1983) (serial)
Moje kone vrané (1980) (serial)
Štúrovci (1991) (serial)
Oľga Vronská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život bez konca (1982) (serial)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Ján Kroner ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Domov (1985) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Zuzana Tlučková
Czechosłowacja
Magda Vášáryová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Zuzana Kronerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vivat Beňovský (1975) (serial)
Emília Vášáryová
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Ingrid Filanová-Žirková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život bez konca (1982) (serial)
Vrabce z Tŕnia (1984) (serial)
Smejeme sa storočiami (1983) (serial)
Naďa Kotršová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
...a teraz sa rozhodni (1980) (serial)
Smejeme sa storočiami (1983) (serial)
Zoro Laurinc st.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Neporaziteľná Vilma (1976) (serial)
Povstalecká história (1984) (serial)
Jana Bittnerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Biuro szpiegów (2015) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Zabawni (2022) (serial)
Matej Landl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Dagmar Sanitrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Štúrovci (1991) (serial)
Marian Labuda
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sedem statočných budíkov (1975) (serial)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (serial)