Turn A Gundam
Scenariusz:
Tetsuko TakahashiZdjęcia:
Youichi OogamiMuzyka:
Yōko KannoObsada:
Romi Paku, Rieko Takahashi, Akino Murata, Gou Aoba, Tetsu Inada, Yumiko Nakanishi, Kumiko Watanabe, Noriko Kitou, Akio Nojima, Setsuji Sato, Tsuyoshi Koyama, Yutaka Nakano, Ikuya Sawaki (więcej)Obsada
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Rieko Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Tokyo Ghoul (2014) (serial)
Akino Murata
Japonia
Gou Aoba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Saišú heiki kanodžo (2002) (serial)
Kiddy Grade (2002) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yumiko Nakanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Barakamon (2014) (serial)
Heppoko džikken Animation Excel Saga (1999) (serial)
Jami no macuei (2000) (serial)
Kumiko Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Tomo-čan wa onna no ko! (2023) (serial)
Noriko Kitou
Japonia
Akio Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Setsuji Sato
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Tsuyoshi Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yutaka Nakano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ikuya Sawaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Monster (2004) (serial)
Chikako Akimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Slayers (1995) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Versailles no bara (1979) (serial)
Fumie Houjou
Japonia
Najlepsze seriale:
Šinreigari: Ghost Hound (2007) (serial)
Eyeshield 21 (2005) (serial)
Hidenari Ugaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yoshito Ishinami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Kihachiro Uemura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Ken'ichi Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster Farm (1999) (serial)
Džúbei ninpúčó: Rjúhógjoku hen (2003) (serial)
Masahiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)