Twórcy:
Dick WolfObsada:
Bradley Walsh, Michaela Coel, Ann Akinjirin, Dominic Rowan, Paul Nicholls, Peter Davison, Paterson Joseph, Georgia Taylor, Alexander Perkins (więcej)Odcinki(6)
-
Na torach (S07E01)
-
Wstrząsy (S07E02)
-
Kameleon (S07E03)
-
Ojcowska miłość (S07E04)
-
Śmiertelnik (S07E05)
-
Osoba zależna (S07E06)
Obsada
Bradley Walsh
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Doktor Who (2005) (serial)
Cold Feet (1997) (serial)
The Sarah Jane Adventures (2007) (serial) - aktor, m.a.
Michaela Coel
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czarne lustro (2011) (serial)
Top Boy (2011) (serial)
London Spy (2015) (serial)
Ann Akinjirin
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Niezapomniane (2015) (serial)
Cold Feet (1997) (serial)
Cormoran Strike (2017) (serial)
Dominic Rowan
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
The Hollow Crown (2012) (serial)
Warto się starać (2020) (serial)
Paul Nicholls
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Przekręt (2004) (serial)
Panna Marple (2004) (serial)
Death in Paradise (2011) (serial)
Peter Davison
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Sherlock (2010) (serial)
All Creatures Great and Small (1978) (serial)
Miranda (2009) (serial)
Paterson Joseph
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
That Mitchell and Webb Look (2006) (serial)
Peep Show (2003) (serial)
The Hollow Crown (2012) (serial)
Georgia Taylor
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Blackpool (2004) (serial)
Życie na Marsie (2006) (serial)
Morderstwa w Midsomer (1997) (serial)
Alexander Perkins
Najlepsze seriale:
Z pamiętnika położnej (2012) (serial)
Władcy przestworzy (2024) (serial)
Biuro (2001) (serial)
Jessica Gunning
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Doktor Who (2005) (serial)
Pod numerem 9 (2014) (serial)
Cormoran Strike (2017) (serial)
Adam James
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Kompania braci (2001) (serial)
Mr Bates vs. The Post Office (2024) (serial)
Endeavour (2012) (serial)
Raffiella Chapman
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Mroczne materie (2019) (serial)
Trauma (2018) (serial)
Prawo i porządek: UK (2009) (serial)
Aidan McArdle
Irlandia
Najlepsze seriale:
Endeavour (2012) (serial)
Garrow's Law (2009) (serial)
Upadek (2013) (serial)
Fraser James
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czerwony Karzeł (1988) (serial)
Endeavour (2012) (serial)
24: Jeszcze jeden dzień (2014) (serial)
David Ajala
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czarne lustro (2011) (serial)
Wyklęci (2009) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Alan McKenna
Najlepsze seriale:
Happy Valley (2014) (serial)
Silk (2011) (serial)
Broken (2017) (serial)
Daniel Coonan
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Harley and the Davidsons (2016) (serial)
Sugar Rush (2005) (serial)
Fm (2009) (serial)
Adam Nagaitis
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czarnobyl (2019) (serial)
Happy Valley (2014) (serial)
You, Me and the Apocalypse (2015) (serial)
Craig Stein
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
Prawo i porządek: UK (2009) (serial)
Casualty (1986) (serial)
Chris Cowlin
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Downton Abbey (2010) (serial)
People Just Do Nothing (2014) (serial)
Luther (2010) (serial)