Familijny
Czechy,
2010, 12 h 26 min
(Liczba minut: 57–58 min)
Reżyseria:
Dušan KleinScenariusz:
Jan MíkaZdjęcia:
Josef ŠpeldaMuzyka:
Ondřej Gregor BrzobohatýObsada:
Naďa Konvalinková, Iva Janžurová, Jana Štěpánková, Veronika Žilková, Jan Hrušínský, Luba Skořepová, Petra Tenorová, Simona Stašová, Eva Holubová, Jana Šulcová, Jitka Čvančarová (więcej)Odcinki(13)
-
Prázdný byt (E01)
-
Sladké neštěstí (E02)
-
Dopis (E03)
-
Třináctá komnata (E04)
-
Zpátky do jednadvacátého století (E05)
-
Šťastné a veselé (E06)
-
Vdovičkář (E07)
-
Rakvička (E08)
-
Balvan (E09)
-
Paní Vanilková (E10)
-
Dort (E11)
-
Specialita podniku (E12)
-
Firemní foto (E13)
Obsada
Luděk Jelen
Najlepsze seriale:
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Matematika zločinu (2023) (serial)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (serial)
Jan Vlasák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Jakub Zdeněk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Zdenka Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Tomáš Masopust
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ztracená brána (2012) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Lucie Černíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Méďové na cestách (2013) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Proč bychom se netopili (2009) (serial)
Boro Radojčič
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Cukrárna (2010) (serial)
Jana Gýrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Dana Bartůňková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Návštěvníci (1983) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Co teď a co potom? (1991) (serial)
Radim Kalvoda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Petr Meissel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Martin Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Jana Birgusová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Cukrárna (2010) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Petr Pelzer
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Jana Durčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Linka (2019) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Cukrárna (2010) (serial)