Familijny
Czechy,
2010, 12 h 26 min
(Liczba minut: 57–58 min)
Reżyseria:
Dušan KleinScenariusz:
Jan MíkaZdjęcia:
Josef ŠpeldaMuzyka:
Ondřej Gregor BrzobohatýObsada:
Naďa Konvalinková, Iva Janžurová, Jana Štěpánková, Veronika Žilková, Jan Hrušínský, Luba Skořepová, Petra Tenorová, Simona Stašová, Eva Holubová, Jana Šulcová, Jitka Čvančarová (więcej)Odcinki(13)
-
Prázdný byt (E01)
-
Sladké neštěstí (E02)
-
Dopis (E03)
-
Třináctá komnata (E04)
-
Zpátky do jednadvacátého století (E05)
-
Šťastné a veselé (E06)
-
Vdovičkář (E07)
-
Rakvička (E08)
-
Balvan (E09)
-
Paní Vanilková (E10)
-
Dort (E11)
-
Specialita podniku (E12)
-
Firemní foto (E13)
Obsada
Gerron Stewart
Najlepsze seriale:
Cukrárna (2010) (serial)
Veronika Divišová
Czechy
Najlepsze seriale:
Volha (2023) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Petr Jansa
Najlepsze seriale:
Cukrárna (2010) (serial)
Iva Pazderková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Alles Gute (2009) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Andrea Elsnerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Prima sezona (1994) (serial)
Vladislav Beneš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
La piovra (1984) (serial)
České století (2013) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Jiří Bábek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Jiřina Pachlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
To jsem z toho jelen (2000) (serial)
Maxmilián Mráz
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Zdeněk Gloser
Najlepsze seriale:
Cukrárna (2010) (serial)
Václav Hnát
Najlepsze seriale:
Cukrárna (2010) (serial)
Tomáš Kyselka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Tomáš Grund
Najlepsze seriale:
Cukrárna (2010) (serial)
Malvína Pachlová
Czechosłowacja
Daniela Bartáková
Rumunia
Najlepsze seriale:
Dlouhá míle (1989) (serial)
Chobotnice z II. patra (1986) (serial)
Karetka (1984) (serial)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Vladimír Marek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Tereza Smékalová
Najlepsze seriale:
Cukrárna (2010) (serial)