Reżyseria:
Dušan KleinScenariusz:
Jan MíkaZdjęcia:
Josef ŠpeldaMuzyka:
Ondřej Gregor BrzobohatýObsada:
Naďa Konvalinková, Iva Janžurová, Jana Štěpánková, Veronika Žilková, Jan Hrušínský, Luba Skořepová, Petra Tenorová, Simona Stašová, Eva Holubová, Jana Šulcová, Jitka Čvančarová (więcej)Odcinki(13)
-
Prázdný byt (E01)
-
Sladké neštěstí (E02)
-
Dopis (E03)
-
Třináctá komnata (E04)
-
Zpátky do jednadvacátého století (E05)
-
Šťastné a veselé (E06)
-
Vdovičkář (E07)
-
Rakvička (E08)
-
Balvan (E09)
-
Paní Vanilková (E10)
-
Dort (E11)
-
Specialita podniku (E12)
-
Firemní foto (E13)
Obsada
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Matyáš Valenta
Czechy
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Jiří Strach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Sabina Remundová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Létající Čestmír (1983) (serial)
Libuše Švormová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Daniel Rous
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Jitka Sedláčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Václav Knop
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Jana Altmannová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Vanda Švarcová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Karetka (1984) (serial)
Marcel Rošetzký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)
Anna Fixová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Malá velká liga (2023) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Luboš Veselý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Informator (2020) (serial)
Marián Kleis ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Naši synovia (1975) (serial)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serial)
Cukrárna (2010) (serial)
Stanislav Lehký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Otto Rošetzký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Furia (2016) (serial)
Adam Mišík
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Žaneta Filípková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Temný Kraj (2017) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Cukrárna (2010) (serial)
Lina Wagnerová
Najlepsze seriale:
Ztracená brána (2012) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Hraběnky (2007) (serial)